• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dikkat isteyen bir soru

salih625

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Tem 2010
Puanı
0
Bir cinayet işleniyo ve bir görgü tanığı var hakim tanığa soruyor nasıl oldu?
-gölde balık tutarken karadan sesler geldi karaya kadar yüzdüm karaya çıktığımda ses kesilmişti biraz ilerledim tekrar ses geldi sesin geldiği yere doğru gittim bir klübe wardı içi zifiri karanlıktı cebimden kibriti çıkarıp yaktım ve çesedi gördüm diyor ve hakimde bu adamı hapise atıyor
sizce neden atıyor??

Bence gölde balık tutarken karada adamın teki ona küfür ediyo, adamımız çok sinirlendiği için karaya kadar yüzüp küfür eden adamı bi güzel dövüyor tam tekneye geri dönecekken adam baygın halde gine sövmesinmi :O Bizimkinin cinleri tepesine geliyo tabi tekrar adamın yanına gidip döve döve öldürüyor sonra panikleyip cesedi ilerideki kulübeye getiriyor kulübenin içi zifiri karanlık olduğu için kibriti çakıyor ve ne görsün ceset tam önünde :D Bu arada cinayeti işleyen adam hakimin ta kendisiymiş suçunu itiraf etmiş :D

Geri