• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dilenciyi az daha dövüyordum ayırdılar suçlu kim ?

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Beyler bu gün durakta otobüs bekliyorum böyle yaşlı bi amca var çok şeker bişey neyse mendil yarabandı satıyo her eve lazım diye bende acıdım gel dede dedim.Kaç tane vereyim oğlum dedi dedim dede 2 tane ver neyse verdi benimde içim gitmedi kaç lira dedim 2 lira dedi dedim al 10 lira verdim kalsın dede bozuk taşıyamıyom cepler doluyo dedim.Allah razı olsun dedi sendende dede dedim neyse gitti baktım bi dilenci geldi.Allah rızası için demeye kalmadı param yok dedim.Ona veriyon ama dedi.Beyler görseniz 55-60 yaşında vursam yıkıcam oraya neyse.Hadi işine bak dedim arkasını döndü zengin çipi dedi benim tepe attı.Banamı diyon sen dedim.He sana diyom ne olacak dedi.Benim şartaller attı millet bana bakıyo lan söktür git sökerim dedim.Adamın biri geldi dilenciyi kolundan tuttu yitti yürü işine diye banada geldi boşver bunlar böyle bulaşma dedi neyse dedim.Şimdi suç kimde bendemi bana küfür eden dilencidemi ?

Son düzenleme:
Suç dilencinin

1-Vermek zorunda degilsin

2-Mendilci adam sonuçta satıyor diğeri dileniyor

Suç sende o kelimeyi kullandığı gibi kıracaktın ağzını burnunu aklı başına gelecekti

Son düzenleme:
Sakinleş dostum. Para senin istersen yırtıp çöpe bile atarsın o adam sana karışamaz. Milletin dediklerini de takma, yaw he he de geç.

Aradaki ince çizgi.. Biri alnının teri ile para kazanıyor, diğeri en kolay yoldan kazanmaya çalışıyor. Fazlasıyla haklısın ve az bile yapmışsın.

Geri