• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dimension Hole DC Fix

Lariameth

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Haz 2012
Puanı
37
Bunu DB'ye okutuyoruz ve servera restart atiyoruz
DC sorunu cözülmüş oluyor
USE [SRO_VT_SHARD]GO
SET ANSI_NULLS ON
GO
SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO
ALTER procedure [dbo].[_AddTimedJob]
@CharID int,
@Category tinyint,
@JobID int,
@TimeToKeep int,
@Data1 int,
@Data2 int,
@Data3 int,
@Data4 int,
@Data5 int,
@Data6 int,
@Data7 int,
@Data8 int,
@Serial64 bigint,
@JID int
as
if (not exists (select CharID from _Char with (nolock) where CharID = @CharID))
return -1
if (@TimeToKeep <= 0)
return -2
declare @NewJobID int
set @NewJobID = 0
--##JobID 1 = Guild // JobID 2 = Thief/Hunter/Trader
--##If you want to only have one not both, then just modify the line below!
--if (@JobID = 1 and @Category = 2 and @Serial64=0) or (@JobID = 2 and @Category = 2 and @Serial64=0) --For Guild and CharJob
if (@JobID = 1 and @Category = 2 and @Serial64=0) --Only for Guild
BEGIN
set @CharID = 0
insert into _TimedJob(CharID,Category,JobID,TimeToKeep,Data1,Data2,Data3,Data4,Data5,Data6,Data7,Data8,Serial64,JID)
values(@CharID, @Category, @JobID, @TimeToKeep, @Data1, @Data2, @Data3, @Data4, @Data5, @Data6, @Data7, @Data8, @Serial64, @JID)

END
ELSE
BEGIN
--##begin due to develop composite item
insert into _TimedJob(CharID,Category,JobID,TimeToKeep,Data1,Data2,Data3,Data4,Data5,Data6,Data7,Data8,Serial64,JID)
values(@CharID, @Category, @JobID, @TimeToKeep, @Data1, @Data2, @Data3, @Data4, @Data5, @Data6, @Data7, @Data8, @Serial64, @JID)
END
--##end due to develop composite item
set @NewJobID = @@identity
if (@@error <> 0 or @@rowcount = 0)

return -3
return @NewJobID
--风云丝路

Not:Alintidir

Son düzenleme:
6aydır vsro geçmişimde dimension holeye hiç el atmamıştım bu problemlede karşılaşan bir çok müşterim vardı ..

Teşekkürler yararlı query.

6aydır vsro geçmişimde dimension holeye hiç el atmamıştım bu problemlede karşılaşan bir çok müşterim vardı ..

Teşekkürler yararlı query.

Aynen bende hiç fgw ye gitmedim şimdi takıldım mesela

Dimension hole'yi açmaya çalışıyorum öyle kalıyor hiçbirşey olmuyor fikri olan :D

guild ve job cezasını kaldırmıstım
bu query okuttugumda guıld job cezası deaktıf oluyor
guıld ve job cezasını aktif ettigimde
FGW de dc sorunu oluşuyor

Geri