• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dirt 2

DeePBLaCK

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Tem 2010
Puanı
6
images

Oyun Hakkında Bilgi
DiRT, efsane Colin McRae ismini ve serisini devam ettirmek üzere, 2007'nin Haziran aylarında bizlerle buluşmuştu. Görsel olarak çok önemli bir yol kat etmesinin yanında, hasar modellemeleri de inanılmaz gözükmekteydi. Geçtiğimiz aylar içinde, San Francisco'da düzenlenen bir etkinlikte, Dirt'e kardeş geliyor olduğunu öğrendik. Birçok geliştirme ile birlikte DiRT 2, bizlere Off-Road yarış heyecanı ile spor öğelerini bir arada hissettireceğe benziyor. Henüz açıklanan çok az özellik olmasına rağmen, bu kadarı bile özellikle yarış tutkunları için gayet hoş gözüküyor...

Oyunun Traileri

Oyunun Gerektirdiği Sistem Özellikleri
İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
İşlemci: Intel Pentium 4 3.0 Ghz / AMD Athlon 64 3400+
RAM: 1 GB (XP) / 2 GB (Vista)
Ekran Kartı: ATI Radeon X1500 / NVIDIA GeForce 6800
HDD: 10 GB

Not:Konu Alıntıdır

Oyunun Gerektirdiği Sistem Özellikleri
İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
İşlemci: Intel Pentium 4 3.0 Ghz / AMD Athlon 64 3400+
RAM: 1 GB (XP) / 2 GB (Vista)