• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Diş ağrısı acil !

ApAcHe_07

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
4 Eki 2012
Puanı
63
Selam Arkadaşlar Gecenin Bu Saatinde Dişim Ağrıyor. Sağ Arka Azı Ve Hemen Önündeki Diş Arasından Dişeti Çıkıyor Dişleri Yarıp Ve Oda Felaket Ağrı Yapıyor Ben Kolonyalı Pamuk Koyuyorum Ağrısı Geçici Bir Süre Geçiyor Ve Ağrı Kesici Aldım Ancak Başka Yöntemler Var Mı Ağrıyı Kesebilecek. önerirseniz Sevinirim.

Not: Yarın İlk İşim Bir Diş Hekimine Gitmek Olucak Sizden Tedavi Değilde Küçük Ve Pratik Ağrı Kesici Çözümler İsitiyorum Lütfen. İyi Geceler
İyi Forumlar.

Son düzenleme:
limon geçirir diye duydum bi dene istersen

Nöbetçi eczane varsa yakınlarda bir dişinol al karanfil yağıdır ağrıyan dişe sürersen uyuşturur ağrıyı geçici olarak keser

dostum eğer diş eti çekilmen varsa bir buçuk tatlı kaşığı dağ kekiğine bir su bardağı su ekleyerek 5 dk gibi bi süre kaynat ılımasını bekle ve dişlerini onunla fırçala, gargara yap kendim uyguluyorum iyi geliyor.

Geri