• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Diş Ağrısı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan wien32
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

wien32

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ocak 2015
Puanı
212
Arkadaşlar bu saatte bu konuyu açmamın sebebi arka kök dişim Doktora gitmeyip ilgisizliğim yüzünden delinerek sinire kadar geldi ve şuanda müthiş bir ağrı çekiyorum ve evde hiç bir ilaç yok. Bana acil olarak yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum. sabaha kadar oturmak istemiyorum 8 de iş başı yapacağım.

Doktora git gibi şeyler söylemeyin. En erken Salı günü var ve bende randevu aldım.

-Bardağın %75'ine su, %25'ine sirke koy ve ağrıyan bölgede gargara yap.
-Bardağa su doldur ve içine 2 çay kaşığı tuz atıp ağrıyan bölgede gargara yap.
-Bir küp şeklinde buzu ikiye bölüp, ağrıyan dişinin üzerinde beklet.

Buzluktan küçük donmuş buz kalıbını o bölgeye belli aralıklarla tampon yap ağrı sızı kalmaz, ek olarak oradaki oluşacak iltihabı yada oluşmuş iltihabın etkisinide azaltır. Dolorex-Apranax-Arveles bu 3 ağrı kesiciyide al 4 er saat aralıklarla bunları yut hangisi daha çok etkiliyse doktora gidene kadar kullanmaya devam et ;) Not: Sağlık Memuruyum.

dolorex on numara bu konuda. geçen sene doktorum majezik de vermişti ama gitmeden önce dolorex kullanıyordum. tavsiye ederim

Rakı güzel fikir ve etkili :) Ufak çaplı bir şey istiyorsan da ağıran dişinin üstüne aspirin koy erisin orda sonra ağzını çalkala tuzlu ılık su ile.

Geri