• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Diş Ağrısını Geçirmeye varmı Bir Taktikleriniz

Kafana göre veya milletin lafina göre ilac kullanmanı tavsiye etmem sağlıkla şaka olmaz acile gitmeni önerrim benimde basima geldi ağri kesici vurup gönderiyolar gecmis olsun

Rakı iç :) Şaka Bir Yana Ağrın çoksa acile git çok degil sızlıyorsa az basınç uygula

Kafana göre veya milletin lafina göre ilac kullanmanı tavsiye etmem sağlıkla şaka olmaz acile gitmeni önerrim benimde basima geldi ağri kesici vurup gönderiyolar gecmis olsun

Şimdi kim gitsin oraya :DTeşekkür ederim :)

Karanfil al ağzına büyük oranda geçiriyor.

var şuan ağzımdan 5-6 tane ama inan daha beter oldu ama ya geçerse diye bekliyorum hala
Rakı iç :) Şaka Bir Yana Ağrın çoksa acile git çok degil sızlıyorsa az basınç uygula

Rakıda yokki :( :D

Şimdi yakındaki bir tekele gidip 70'lik alıyorsun.Mezesiz şekilde onu götürüyorsun.Hem maymuna dönersin sek içince hemde diş ağrısını geç dişinin olduğunu bile unutursun Ersancım geçmiş olsun :D

Şimdi yakındaki bir tekele gidip 70'lik alıyorsun.Mezesiz şekilde onu götürüyorsun.Hem maymuna dönersin sek içince hemde diş ağrısını geç dişinin olduğunu bile unutursun Ersancım geçmiş olsun :D

Dinleyin Bu Arkadaşı Tedavi'i Buldu Kanıtlanmış ve onaylanmış :D

Katılıyorum fakat arkadaşın yanıldığı noktayı söyleyeyim , İçme yerine sadece dişine dök yada bezle orayı ıslat. Ara ara yaptıkça hissetmezsin en azından geçene kadar.

dostum kendimden örnek vereyim çok ağır bir ortodontik tedavi görüyorum şu an damağımın ortasındaki dişi tavşan dişin yanına çekiyolar damağımda bir plak var telle ittiriyor o zımbırtı benimde çok ağrım oluyor. Bu tecrübelerime dayanarak sana tavsite edebileceğim tek ilaç aprol fort eczanede 6.75 yada 8.75 tam hatırlamıyorum fakat dikkat et yan etkileri mide bulantısı ve baş ağrsına kadar gidiyor.

Pamuğa Kolonya dök dişin ağrıyan yerin üstüne koy dayanırsan bastır hafif sonra kolonya uyuşturur onu sabaha kadar idare edersin sonrasına bilemem :D anlık çözüm benimki :D

Geri