• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Discovery ! Dal İçeri ):

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kaisys
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kaisys

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Haz 2014
Puanı
29
Arkadaşlar aptal kafama uydum ve kitkat uyguladım discovery'nin ama bu şimdi garantiden çıktımı ve tema felan yükleyemedim gerçekten iğrenç bi sürüm!

tekrar jelly bean 'a çevrilebilirmi servise götürsem ayar verdirebilirmiyim acill help pls :)

Telefoncular sana yardimci olacaktir en kotu dene kurabilecekmisin :)

Bana modelini verirsen senin için stock rom bulabilirim belki ama nasıl yapılacağını çok iyi kavraman gerekiyo yaptığın tek bir hatanın geri dönüşü olmayabilir eğer teknoloji bilgine güveniyorsan altından kalkabilirsin sanırım.

Bana modelini verirsen senin için stock rom bulabilirim belki ama nasıl yapılacağını çok iyi kavraman gerekiyo yaptığın tek bir hatanın geri dönüşü olmayabilir eğer teknoloji bilgine güveniyorsan altından kalkabilirsin sanırım.

öyle bi korkuttunki adamı :S

Okadar zor bişey değil ama bazı hatalarda sıkıntı cıkarır bida acamazsın teli :)

Kit kat yükledin ama telefonun kendisinden yüklemedin mi yeni gelen güncelleme ile ?

Eğer güncelleme ile yükleyip root vs yapmadıysan garantiden çıkmaz ancak geri dönüş işleri biraz zahmetlidir.

Birde bir program var diyorlar mesaj gönderip karşındaki kişinin telefonunu kapatabiliyormuşsun..Sadece discoveryde oluyormuşş :D buda doğru mu?

help bu böyle olmaz

Geri döndürmek çok zor birşey değil bir de garantiden çıkmaz sonuçta kitkat versiyonunu şirketin kendisi paylaşıyor

Telefonu yaptırmak için sokakta gördüğün bi telefoncuya götürme o adamlar daha android'in ne olduğunu bile bilmiyor

Telefona costum rom kuruyorum sen bunu değiştirmişsin diyo :D Yani tek götüreceğin yer Teknik Servis

Geri