• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Discovery Elite mi S5 mi ?

Donanım özelliği olarak tabiki elite çok üstün.

Şuan dünyada bu özelliklerden daha yüksek özelliğe sahip bir cihaz daha yok.

Telefonla ilgili kamera resimlerini önümüzdeki günlerde paylaşıcağım forumumuzdaki elite konusundan takip edebilirsin.

general mobile her zaman gözümde 1 numara olmuştur 6 aydır kullanıyorum discovery 16gb olanı 1 sorun çıkarmadı sağlam telefon üretiyorlar

OneM8 veya G3 ' ye yönel. Yırtdışından getirtme gibi imkanın varsa Oppo Find7 ya da davetiye bulursan OnePlusOne

Şuan dünyada bu özelliklerden daha yüksek özelliğe sahip bir cihaz daha yok.
Bir kaç tane var

------

Ben Discovery Elite al derim özellikleri baya yüksek ve ben discovery kullanıyorum gayet memnunum
Pil'i iphone gibi çıkartılmıyor ve ek hazıfa kartı takılmıyor buna göre al

Son düzenleme:
Discovery kullanıcısıyım bazı sıkıntıları var ama verdiğiniz paraya değiyor. Ama sana elite veya s5 yerine daha harika bi telefon önercem. Bu telefon 5s'i bile solluyor özellik olarak. Herkes bilmez ama oppo adında bir üretici firmanın ürünü olarak çıkcak. Oppo dünyanın en sağlam markalarındandır ama avrupa piyasasına açılmamıştır. Telefonlarına bakarsan kaliteyi görürsün. Neyse telefona geçiyim.. One Plus One. Bende almayı düşünüyorum türkiyeye geldiğinde bakalım sana link veriyim bence bunu bi düşün :)

Home - OnePlus.net

Not: Buda üretici firmanın telefonlarından birinin tanıtım filmi. Biraz aşk filmine benzemiş ama özelliklerine bakabilirsin :)

Son düzenleme:
Kesinlikte Disc Elite diyorum.S5'i gözünüzde büyütmeyin iki telde elime geçti.Uygun fiyat bazında disc daha iyidir

Discovery kullanıcısıyım bazı sıkıntıları var ama verdiğiniz paraya değiyor. Ama sana elite veya s5 yerine daha harika bi telefon önercem. Bu telefon 5s'i bile solluyor özellik olarak. Herkes bilmez ama oppo adında bir üretici firmanın ürünü olarak çıkcak. Oppo dünyanın en sağlam markalarındandır ama avrupa piyasasına açılmamıştır. Telefonlarına bakarsan kaliteyi görürsün. Neyse telefona geçiyim.. One Plus One. Bende almayı düşünüyorum türkiyeye geldiğinde bakalım sana link veriyim bence bunu bi düşün :)

Home - OnePlus.net

Not: Buda üretici firmanın telefonlarından birinin tanıtım filmi. Biraz aşk filmine benzemiş ama özelliklerine bakabilirsin :)

Fiyat olarak heradle 700-800 TL Olur yanlısmıyım int cok yavaş bi araştırma yapamadım :S

Bir kaç tane var

------

Ben Discovery Elite al derim özellikleri baya yüksek ve ben discovery kullanıyorum gayet memnunum
Pil'i iphone gibi çıkartılmıyor ve ek hazıfa kartı takılmıyor buna göre al

Suan hangi cihazda 3gb ram uzeri ve 4cekirdegi 2,5GHZ uzerinde cihaz var ben bulamadim ?

Home - OnePlus.net

One+ uzun bir süre satışa sunulmiycak. Şuan sadece davetiyesi olanlar alabiliyor. Yani uluslararası satışa çok geç giricek.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Özellik olarak Discovery Elite, aldıktan sonrası için ise Samsung diyorum. Çünkü, GM cihazını satana kadar ayıya dayı diyor. Ondan sonrası eğer cihaz garantilik olursa çok uğraştırıyorlar ve akla hayale gelmeyecek şeylerden para istiyorlar. Discovery kullanıyordum şimdiki telefonumdan önce, sarj soketi kendi kendine birden gitti ve adamlar benden 80TL para istediler. Yaptırmadım gittim Nexus 4 aldım. Ayrıca, Elite'nin işlemcisi Snapdragon olduğu için yazılım sıkıntısı çekmez. En azından Custom ROM ile. GM güncellemeyi zar zor veriyor ki telefon şuan yanlış bilmiyorsam 4.2.2 versionda. Böyle bir telefon 4.2.2 version kullanıyor. Hesaplayın işte.

Özellik olarak Discovery Elite, aldıktan sonrası için ise Samsung diyorum. Çünkü, GM cihazını satana kadar ayıya dayı diyor. Ondan sonrası eğer cihaz garantilik olursa çok uğraştırıyorlar ve akla hayale gelmeyecek şeylerden para istiyorlar. Discovery kullanıyordum şimdiki telefonumdan önce, sarj soketi kendi kendine birden gitti ve adamlar benden 80TL para istediler. Yaptırmadım gittim Nexus 4 aldım. Ayrıca, Elite'nin işlemcisi Snapdragon olduğu için yazılım sıkıntısı çekmez. En azından Custom ROM ile. GM güncellemeyi zar zor veriyor ki telefon şuan yanlış bilmiyorsam 4.2.2 versionda. Böyle bir telefon 4.2.2 version kullanıyor. Hesaplayın işte.
Ben de Discovery kullanıyorum hiç bir sorun çıkmadı ve sarj soketi bozulanların tamirini ücretsiz yapmışlar

Geri