• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Discovery II vs Asus Zenfone 5

Hangisin Tercih Etmeliyim

• General Mobile Discovery II

Kullanılan: 2 50.0%
  • Asus Zenfone 5

Kullanılan: 2 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

__GLamoR__

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
33
Arkadaşlar piyasada uzun süre araştırma yapıyorum ve telefonları nihayet 2ye indirmeyi başardım ve ikisi arasında kaldım general mobile sürekli problemlerle gündeme gelsede telefonun bileşenleri güzel (kamerada biraz problem var sanki) bi yandada asus kalitesi var ve teknik desteği ama şimdi asusta telefon piyasasına yeni adım attı

Discovery%202_200_5.jpg
125071315-1-asus_zenfone_5_siyah_akilli_telefon.jpg

Asus. Discovery I güzel ama II de batırdılar.Asus her zaman güncel kalacaktır.Her türlü seni önde tutar.

Bence Discovery II , telefonun bana kalırsa en önemli özelliği bataryası asus zenfonenin bataryası mübarek ekmek peynir gibi gidiyor :) Kişisel fikrim senin bütçenle alacagım telefon LG L90 olur :)

Geri