• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Discovery Kamera Bulanıklığı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HuanPa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HuanPa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Haz 2013
Puanı
65
Herkese hayırlı günler , discovery telefonda ön kamerada bulanıklık var bir kaç gündür arka kamerada hiç gözükmüyor daha doğrusu arka kameraya çeviremiyorum hep ön gösteriyor.Sizce sorun nedir ? bu sorunu nasıl halledebilirim ? Fabrika ayarlarına döndürsem sağlıklı bir çözüme ulaşabilir miyim ? konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar cevaplarsa daha iyi olur , teşekkürler şimdiden

Herkese hayırlı günler , discovery telefonda ön kamerada bulanıklık var bir kaç gündür arka kamerada hiç gözükmüyor daha doğrusu arka kameraya çeviremiyorum hep ön gösteriyor.Sizce sorun nedir ? bu sorunu nasıl halledebilirim ? Fabrika ayarlarına döndürsem sağlıklı bir çözüme ulaşabilir miyim ? konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar cevaplarsa daha iyi olur , teşekkürler şimdiden

Oncelikle iyi günler, İlk başta denenmesi gereken durum harici bir kamera & fotoğraf çekme programıdır. Powercam bu iş için uygundur. Ben kamera testlerini donanımsal ya da yazılımsal olduğunu genelde bu şekilde anlarım. PowerCam ile açmayı dene eğer açılıyorsa sorunsuz bir şekilde cihazı fabrika ayarlarına döndürün.
Ekstra olarak cihazınız otomatik güncelleme almış olabilir tamamı ile yazılımsal bir sorun olabilir. Dediğim yolu deneyip bilgi verirseniz yardımcı olurum.

İyi forumlar.

Oncelikle iyi günler, İlk başta denenmesi gereken durum harici bir kamera & fotoğraf çekme programıdır. Powercam bu iş için uygundur. Ben kamera testlerini donanımsal ya da yazılımsal olduğunu genelde bu şekilde anlarım. PowerCam ile açmayı dene eğer açılıyorsa sorunsuz bir şekilde cihazı fabrika ayarlarına döndürün.
Ekstra olarak cihazınız otomatik güncelleme almış olabilir tamamı ile yazılımsal bir sorun olabilir. Dediğim yolu deneyip bilgi verirseniz yardımcı olurum.

İyi forumlar.
Maalesef arka kamera açılmıyor daha doğrusu arka kamerayı seçmek için bir simge vs olmuyor telefonlarda bilirsin sağ en üstte yada altta oluyor sanırım ön-arka kamera değişikliği için ama bende o yok ve ön kamera hafif bulanık gösteriyor

Eğer telefon darbe alıp, düşmediyse yazılım denemenizi tavsiye ederim. Cihazdaki yedeklerinizi alıp fabrika ayarlarına dönün. Zaten olmazsa donanımsaldır.

Bu yazilimla alakali bir sorun olabilir güncelleme gelmişmi ilk once onu bir kontrol edin,onun disinda kameraniz bozulmus oldugundan gormuyor olabilir,daha iyi niyetle telefonun kamerasi ince bir kartla bağli misal olarak bilgisayar sd kablolari gibi o yerinden cikmis olabilir.

Hic beklemeye gerek yok,acmayi ben yaparim diyerek ugrasmayada gerek yok cok ufak paralara bu isi duzeltebilirler,dedigimiz gibiyse eger,iyi forumlar

Geri