• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Discovery Sorun

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Akyl
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Akyl

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
100
Dün derste arkadaşım mesaj attı bende geri cevap yazdım el alışkanlığıyla ana ekrana almaya çalıştım ama telefon dondu ekranda klavye ve ana ekranın duvar kağıdı vardı başka birşey yoktu power tuşundan ekranı kapamaya çalıştım olmadı biraz uzun basıp telefonu kapatayım dedim yine aynı ekranda kaldı ve bende en sonunda bataryayı soküp yeniden taktım ve bu sefer de açılmadı ekran olduğu gibi kaldı. Bi zaman sonra arkadaşla bataryayı değiştirdik benim batarya arkadaşın telefonunu açtı arkadaşın bataryası benim telefonu açtı ama bu açılırkenki ekranda dondu kaldı. Daha sonra yine şarj edeyim dedim şarj ekranında dondu kaldı. Yine ses açma tuşu + power tuşuna bastım bu androidin menüsü geldi oradan format atayım dedim menüye girerken dondu kaldı :D anlayacağınız telefon dondu kaldı :D sizce sorun nedir sizin veya arkadaşınızın başınıza geldimi geldiyse ne yaptınız :) ve birde sizce çözümü nedir.

Son durumu: bugün telefoncuya verdim malum ekranını kırdığım için garantiden çıkmıştı o adamlarda açamadılar yarın yine gideceğim bakalım ne olacak.

Rom vs yüklümüydü telefona yoksa orjinal sürümünü mü kullanıyordun ?

Normal şartlarda yaşanan donma olaylarında tüm telefonlarda aynıdır power + ses açma / kapama(discovery için kapama) tuşlarına basarak restart veya format atarak açılabilir.

Yok onun dışında yine yine olmuyorsa yazılımla alakalı bir sorun oluşmuş olabilir garantiye göndermek şart diye dusunuyorum

Rom vs yüklümüydü telefona yoksa orjinal sürümünü mü kullanıyordun ?

Normal şartlarda yaşanan donma olaylarında tüm telefonlarda aynıdır power + ses açma / kapama(discovery için kapama) tuşlarına basarak restart veya format atarak açılabilir.

Yok onun dışında yine yine olmuyorsa yazılımla alakalı bir sorun oluşmuş olabilir garantiye göndermek şart diye dusunuyorum

rom yüklü değildi ama go pro sms yüklüydü

Geri