• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Disk(alan) Dolu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fumetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fumetsu

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 May 2013
Puanı
126
Merhaba Arkadaşlar
Bir sorunla karşılaştım sizlere soruyım dedim googlede arattım fakat duzgun sonuçlar elde edemedim
Diskte yer yok fakat okadar ağır program yok hep gereksiz format atmaya üşeniyom,üşeniyom derken format cdsi yok orjinal okuyor mecbur gidip biyerden attırmam lazım 35 tl diyor :fky: bende attırmıyorum inadına.
Virus vb. yok gereksiz dosyalar nerde bulamadım Program Filese bakıyorum okadar gereksiz dosyalar yok ,program ekle ve kaldır geliyorum microsoft visual gibi netframework gibi dosyalar dolu :) sizce nasıl temizleyebilir ccleaner kullandım fakat fazla bir sonuç alamadım

karşıdan yüklemeler > download kısmına bak genellikle hep orası dolduruyor c'yi. Formatta ne gibi bi sorunla karşılaşıyorsun anlayamadım tam?

Diske sağ tıklayıp diski temizlemeyi dene bi.

ulan yemin ediyorum böyle tesadüf olmaz,konuya mesaj attım daha öncesinde varmıydı bilmiorum ama benimde C' disk alanım dolmuş. Foto açıcaktım disk alanı dolu dedi,C' de 250kb yer kalmış :D vay anasını

yüklediğin ve daha sonradan kaldırdığın programlarla alakalı durum. temp dosyasını bir gurcala bazen oralarda kalıntılar olabiliyor.

Download kısmı doluymuş sildim 32gblık yer boşaldı :) bakalım temizlemeye devam

aynı sorunu 2 gün once yaşadım çözümü buldum appdata/temp/local hepsini sil combofix ile tarat sonra ccleaner yükle boş alanı temizle seçeneğini işaretle ve temizliğe başla sorun düzelir

Geri