• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Divine Souls Fatigue System

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan RecLast
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

RecLast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Ağu 2010
Puanı
65
ui_img01.jpg

1. HP - Mp- Ve eneriniz.
2. Kanal
3.Map
4. Party Match ayarları
5.Gerçek para itemleri
6.Pratic yapma bölümü ^^
7.Skill bar.
8.Yorgunluk çubuğu. Eğer Yorgunluk haritadakinden az ise giremiyorsunuz.

dssshot20101215044702.jpg

Ahanda bana burda olduğu gibi :D
9.Exp Çubuğu.
10. Chat box.

Evet Fatigue bar yorgunluk demek. O kutucuğa dikkat edin eğer yorgunluğunuz gireceğiniz dungeon nun yorgunluğuna eşit değil ise yukarda verdiğim hatayı veriyor :(
Bunu yükseltmek için ya oyundan çıkacaksınız. Belirli süre içinde dolacak. Yada PVP yapacaksınız bu şekilde dolacak. Başka şansınız yok.

Son düzenleme:
Bol bol yapsanda 60 son. 60 dan sonra bitiyor. Başka gelmiyor. Bekleyeceksiniz dolsun diye :)

Yada ben 2 char kasıcam diyorsanız tam sizlik bi system.

Kaç mb bende indiricem de bi bakıyım Vindictus'a kadan :D

Kaç mb bende indiricem de bi bakıyım Vindictus'a kadan :D
1.3 GB :D

Oyun güzel ya. Çok güzelde fatigue system gelince çok kişi kaybedicek yakında kaldırır sanırım gm :D Assında bunun sebebi birazda pvp ye ağırlık verdirmek için. Pvp yaparsak fatigue artıyor diye herkes pvp ye gidiyor :) Ama pvp den sonra ne yapacaklarını ayarlayamamışlar. Kötü olmuş o yüzden.

PS:Görevlerinizi iyi ayarlamalısınız. Görevleri almadan içeri girmeyin. İyice dolaşın şehirleri. Seri lwl atlamak için dungeon ile görevler aynı anda bitmeli. Sırasıyla girmeyede özen gösterin. Easy normal ve hard şeklinde dungeonlar 20 25 30 şeklinde gidiyor sanırım fatigue lar. Sırasıyla girerseniz görevlerle tam dek geliyor. fazladan 1 dungeon girmek 25 fatigue engelliyor görevden ve lwl den geri kalınıyor.Buna dikkat ederseniz fazla sorun çıkmaz. 13 olmak üzereyim bentam yeticek sanırm:D Sonra pvp yapıcam bi :D

şimdilik hangi charı açıyım ?
Ezik seviyede en eğlenceli hangisiyse onu söylede 15 gün falan oynıcam zaten :D

4 Lv. oldum char yoruldu kasmak için charın keyfini bekliyorum...
Bana ters bir sistem.Siliyorum.Divine Souls benim için bitmiştir!

:)

(Vindictus 4 Ever)

4 Lv. oldum char yoruldu kasmak için charın keyfini bekliyorum...
Bana ters bir sistem.Siliyorum.Divine Souls benim için bitmiştir!

:)

(Vindictus 4 Ever)
Bu sistem yeni geldi. Kimsenin hoşuna gitmedi zaten. Büyük olasılık kaldıracaklar. Bakalım neler olacak ^^

PS: Ben hergün 2 saat kasıp bırakıyorum herkes eşit sanırım 14 lwl var en son xD

Geri