• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Divine Souls Online Sohbet Konusu

1337Crusher

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
10
Diğer konu sadece rehber amaçlı kalsın. Sohbetimizi burada yapalım, resimlerimizi buraya koyalım.

ben west kasıyorum :D ne ayak herkes east de ilk server west değilmiydi kafam karıstı

West girince bişiy değişmiyor ki server acılsın bakcam east-west unuttum vallahi

aa setup 1gb mış bende gelirim o zaman east'e geliyorum nicklerinizi yazarmısınızz??

oyun acılsın bende east gireyim :D belkide easteyim bilemiyorum

nickim KimYooShin bro bu arada bn f7 ye bastım ekran değişio sroda f9 basınca oluyo ya düzeltemedim a ya basınca hızlı koşma calışıyor normalde f ye basmam gerek :S xD

Oyun 7:30 a AKŞAMIŞ Sanırım. ;

Server Maintenance (1 hour)

- Update -
Extended 1 more hour. Server maintenance will complete around 07:30AM (PDT).
Thanks for your patience.

Greeting Divine Souls' Fans.

We are preparing to increase the server's capacity to accept more users.

Therefore, there will be a server maintenance from Jun 16th 05:30AM to Jun 16th 06:30AM (PDT) . It will take approximately 1 hour.

During the server maintenance, we will give out the prize to the users who won the Facebook Event that r...
Posted by [PM]ElvenPride on Jul 16, 2010

Oyun 7:30 a AKŞAMIŞ Sanırım. ;

Server Maintenance (1 hour)

- Update -
Extended 1 more hour. Server maintenance will complete around 07:30AM (PDT).
Thanks for your patience.

Greeting Divine Souls' Fans.

We are preparing to increase the server's capacity to accept more users.

Therefore, there will be a server maintenance from Jun 16th 05:30AM to Jun 16th 06:30AM (PDT) . It will take approximately 1 hour.

During the server maintenance, we will give out the prize to the users who won the Facebook Event that r...
Posted by [PM]ElvenPride on Jul 16, 2010

Bizim saatimiz onlara göre 2 saat ilerde diye biliyorum ama inş. senin dediğin doğrudr.
Bu da bnm chardan bi resim şu an 12Lv'ım.
24wbsr5.jpg

PC iyi olmadığından grafik ayarları düşükte oynuyorum yani oyunun asıl grafikleri böyle değil =D

ya East ByCaNeR
fakat Naptıysam full donuyo :) bi Çözüm önerebilecek varmı ?

Bizim saatimiz onlara göre 2 saat ilerde diye biliyorum ama inş. senin dediğin doğrudr.
Bu da bnm chardan bi resim şu an 12Lv'ım.
image

PC iyi olmadığından grafik ayarları düşükte oynuyorum yani oyunun asıl grafikleri böyle değil =D
Senin pcnin özellikleri Ne ?

Beyler ben oyuna veda ediyorum ama uzun süreli değil bi 15 gün veya 30 gün sonra pc düzeltcem gelicem Yani o zamanda beni kasarsınız artık :D :)

ya arkadaşlar ben seutpu çalıştırıyorum vistada oyun geç yüklniyor biliyorum izin verme yeri geç geliyo da 15dk'dır gelmedi izin verme yer hala dönüyo ok işareti :D
bir de en kolay kasılan ve en eğlenceli olan class hangisi

ya East ByCaNeR
fakat Naptıysam full donuyo :) bi Çözüm önerebilecek varmı ?

Senin pcnin özellikleri Ne ?

Beyler ben oyuna veda ediyorum ama uzun süreli değil bi 15 gün veya 30 gün sonra pc düzeltcem gelicem Yani o zamanda beni kasarsınız artık :D :)

Ya aslında bn bi format atsam PC'ye full grafikte oynıcağıma inanıyorum 2 yıldır format atmıyorum oyunlar - dosyalar - virüsler hepsi biyerde o yuzden kasıo oyunlar =D

1.5Gb Ram
512 Mb ATI Radeon HD 2400 Ekran kartı
Intel Pentium 4 - 3.42Ghz işlemci

Bu arada 16 Lv oldum ama yarından itibaren 1-2 hafta giremicem çünkü taşınıyoruz :S

Geri