• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dizi öneri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Akyl
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Akyl

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
100
white queen başladım 2. bölümden sıkmaya başladı. Akıcı aksiyonlu tarihi dizi veya izlediklerime yakın dizi önerileriniz varmı?

izlediklerim
got
vikings
spartacus
arrow
breaking bad
prison break
shameless
suits
da vincis demon

American Horror Story

Game Of Thrones

Gotham

The originals

Homeland

Daha varda bunları izle sonra devamı gelir hepsi bir biriniden güzel tavsiye ederim reyiz :D

American Horror Story

Game Of Thrones

Gotham

The originals

Homeland

Daha varda bunları izle sonra devamı gelir hepsi bir biriniden güzel tavsiye ederim reyiz :D

korku filmi izlemedim izledim gerçide arkadaş ortamında izledim ondada zaten korkumuydu komedimiydi anlamadık :D dizisini hiç izlemem :D ama yinede bi araştırırım eyvallah :)

korku filmi izlemedim izledim gerçide arkadaş ortamında izledim ondada zaten korkumuydu komedimiydi anlamadık :D dizisini hiç izlemem :D ama yinede bi araştırırım eyvallah :)

bende korkuyu pek sevmiyorum ama american horror ürpelecek bir durum yok bilim kurgu gibi resmen

entourage kesinlikle izlemelisin 2.defa izlemeyi düşünüyorum ama biraz vakit geçsin diye bekliyorum :)

How I Met Your Mother:kaçdefa bitirdiğimi hatırlamıyorum :D

Elemantry:Bildiğimiz Sherlock Holmes ama Watson burada kız,bence diğerlerine göre daha güzel.

Scorpion:Yeni başladı sayılır,gerçek hayattan alınmış bir dizi.Dünyanın en zeki adamını yani
walter o'brien ve ekibi(onlarda bayağı zeki) devlet adına çalışıyorlar vs.

AGENTS OF SHİELD:Marvel evrenini takip ediyorsan bunuda izleyebilirsin.Ajan Coulson var burada ama bu dizide süper kahramanlar yok.

Flash:Arrow'u izliyormuşsun zaten oradaki Barry karakterinin dönüşümü ile ilgili bir dizi.Zaten Flash'ı biliyorsundur.

Viking:Efso :)

Game Of Thrones:İzlemezsen ayıp

Chuck:Biteli birkaç sene oldu ama izlenmesi gerekir.

Smalville:Superman'in superman olmadan önceki halini anlatıyor,gotham gibi düşünülebilir.

Spartacus:Anlatılmaz yaşanır :D

Two and a half man

The Big Bang Theory

House

True Blood

Şimdilik aklıma gelenler bunlar,hangisini izlersen izle pişman olcağını dusunmuyorum

Geri