• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dizi Önerim.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
silkroad-metin2_134795074540.jpg

hwfnc.png

Konusu

Bir yetimhane yangınında yüzünün bir kısmı yanan Şubat, toplayıcılık yaparak geçinen Aziz Bey tarafından kurtarılır. Şubat’ın sahip olduğu bir bilgi ve sahip olduğu güç, kısa sürede Aziz Bey tarafından keşfedilir. Aziz Bey, 20 sene boyunca Şubat’ı gözlerden uzak bir şekilde büyütür. Ta ki Şubat bir gün “gerçek” dünyaya çıkana kadar… Yağmur ise zamanının ünlü doktorlarından Cihan Çankaya’nın kızıdır. Amerika’daki gazetecilik stajının ardından ülkesine dönen Yağmur, bir televizyon kanalında muhabir olarak çalışmaya başlar. Hırslı bir yapıya sahip olan Yağmur, arzuladığı çıkışı bir türlü yakalayamamıştır. Bir gün haber peşinde koşan Yağmur’un yolu bir cinayet mahalinde tesadüfen Şubat’la çakışır ve birbirinden şaşırtıcı olaylar dizisi başlar
hwfnc.png

Fragman
hwfnc.png

Not:Valla şimdiye kadar yapılmamış bi dizi konusu çok farklı dizi şuan 16.bölümde çok iyi gidiyo herşey sıkılmadan izleyeceğinize garanti veriyorum.oyuncu kadrosu falan gayet iyi bütün oyuncular çok iyi oynuyo rolünü.heleki Deli İbrahim(Sermet Yeşil) ilk defa kötü bi karakteri bana sevdirdi diyebilirim.izlemediyseniz mutlaka başlayın derim ben.
hwfnc.png

Adamım DELİ :D
Deli-%C5%9Eubat-2.jpg
hwfnc.png

Diziden Bi Kaç Kare
Deli-ve-tayfas%C4%B1-%C5%9Eubat-dizisi.jpg

%C5%9Eubat-dizisi-21.jpg

dizi-300x250.jpg

Deli-%C5%9Eubat-4-300x168.jpg

Son düzenleme:
bilim adamaları türkmü
yabancıların emri altında zamanında yasadışı deneyler yapmış bi türk.

şu kendini komik sanan tipler neden her konuda yorum yaparlarki neyse aldırmamak en iyisi.
1 kişinin bile hoşuna gittiyse ne mutlu bana.

Son düzenleme:
Kvp ile mafya ve politik olaylar Behzat ç ile polisiye olaylar Şubat ilede yeraltı dünyasının olaylarını izlemiş olursun 3 farklı tat iyi seyirler :)

ilk bölümünü izledim güzelmiş oyunculuk lar falan on numara bide yer altı tunellerinde yaşıyolar ninja kablumbağalar gibi :D

senin sayende basladim diziye, bagimlilik yapiyor :D:D:D:D her aksam telefondan izliyorum :D

Geri