• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dizi sitesi ismi önerileri.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MDIcoz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MDIcoz

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Eki 2012
Puanı
11
Merhaba arkadaşlar öncelikle konuyu açmamın sebebi önerilerinize fikirlerinize ihtiyaç duymam. Gerçekten dizimag'den daha kalıtelı bır ıcerıge sahıp temayla full sorunsuz bır dızı sıtesı acmayı dusunuyorum. sıtede yabancı dızıler olarak actıktan kısa bır sure sonra anımede eklemeyı dusunuyorum. Reklamı hıc sorun degıl emın olun ne hıtleri olacak. Simdilik tek ihtiyacım site icin isim önerileriniz konu altından cevap olarak yazarsanız sevınırım tesekkurler ".com" olacak uzantısı.

dizzi.com
n31dm.png

Son düzenleme:
Gerçekten dizimag'den daha kalıtelı bır ıcerıge sahıp

Üstüne birşey yapabileceğini sanmıyorum,şevkini kırmak gibi olmasın ama öyle
Bence yerli dizi sitesi aç

Geri