• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dizi Sitesi Öneri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Atiba
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Atiba

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 May 2011
Puanı
20
Arkadaşlar bundanönce yabancıdiziizle den izliyordum fakat birkaç gün önce oda kapandı bana dizileri günü gününe ekleyen çevirileri düzgün olan bir site önerirmisiniz acaba​

Warez olduğu için buradan yasak özelden yaz atayim :)

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

diziwu / harikadizi1 / filmizledim buralarda kaliteli film izliyebilrisin.

dizihdtv.net dizibox.net canlidizihdtv.org

Bu arada biten dizileri izleyeceklere tavsiyem zamunda.net ten torrentini indirip bs player uzerinden altyazisini bulup ve ekleyip rahatca izleyebilirsiniz :) torrent deki dosyalarin onceliklerini ayarlarakda fazla beklemeden izlemeye baslamis olursunuz

Son düzenleme:
Online izlemek yerine indirsen senin için avantajlı deniz ben tek dizinin tüm sezonlarını altyazıyla inidirip izliyorum daha avantajlı.

Online izlemek yerine indirsen senin için avantajlı deniz ben tek dizinin tüm sezonlarını altyazıyla inidirip izliyorum daha avantajlı.
ben mesala anime izliyorum belli partlar indirip izlemek istedim ancak one piece gibi eski animeleri türkçe olarak sezonluk yada belli bölüm aralarıyla bulamıyorum. varmı senin böyle istediğim şekilde arşivleyen siteler _?

hd siteler çok nadir bulursun ama bulursun ben bunlardan izliyom gayet iyiler yani :D
gül gibi siteleri kapatıyorlar dandikler duruyor :D zamanında ne güzel dizimag vardı ondada artık erotik diziler+filmler veya videolar paylaşıyorlar o sitede gitti ^^ kaldık bunlara mecbur

Geri