• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dizi Söylermisiniz

kutsal741

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Ağu 2014
Puanı
0
Arkadaşlar Arrow Teen wolf gibi dizileri izledm çok da hosuma gitti.Arrow bitirdim teen wolf de de yeni bölüm geldikce izliyorum acaba buna benzler diziler söylermisinz sürükleyici breaking bad bi kaç bölüm izlemd ama hosuma gitmedi.Game of thrones de 1. bölümünü izledm çok hosuma gitmedi.Güzel sürükleyici diziler söylerseniz memnun olurum şimdiden sağolun

Arkadaşlar Arrow Teen wolf gibi dizileri izledm çok da hosuma gitti.Arrow bitirdim teen wolf de de yeni bölüm geldikce izliyorum acaba buna benzler diziler söylermisinz sürükleyici breaking bad bi kaç bölüm izlemd ama hosuma gitmedi.Game of thrones de 1. bölümünü izledm çok hosuma gitmedi.Güzel sürükleyici diziler söylerseniz memnun olurum şimdiden sağolun
*Super Natural kesin izle ilk bölümden seversin. :)
*The Vampire Diaries,
*Fringe(1-2 sezon geçince zevk almıştım :)),
*Birde vaz geçilmez dizi. How I Met Your Mother. :D

Aklıma bunlar geldi. Hepsi de çok güzel.

*Super Natural kesin izle ilk bölümden seversin. :)
*The Vampire Diaries,
*Fringe(1-2 sezon geçince zevk almıştım :)),
*Birde vaz geçilmez dizi. How I Met Your Mother. :D

Aklıma bunlar geldi. Hepsi de çok güzel.

super natural izledmde çok hosuma gitmedi the vampire diaries de izledim güzel dizi fringe hiç duymadm how ı met your mother de izledim önerilerin için ty

Valla Teen Wolf - Arrow seviyorsun , Supernatural-Game of Thrones gibi dizileri sevmiyorsun çoook ilginç :D Game of Thrones kesinlikle ama kesinlikle izle , ilk başlarda banada sıkıcı geldi 5-6 bölüm ama ondan sonra olayların içine girdikçe hani o 1 saatlik bölüm bile kısa geliyor insana yetmiyor..Onun haricinde Person of İnterest önerebilirim

American Horror Story
Penny Dreadful
The Big Bang Theory
Fringe
Doctor Who
Breaking Bad
The Walking Dead

Bunların hepsini de izledim.Bulabileceğin en güzel diziler :)

Yanlış anlamada dizi önermekten bıktım artık ha :D bilim kurgu macera falan istiyosan garanti bi fringe izle önce

GoT'u nasıl beğenmedim harey ettim ama zevkler farklı tabi , Vikings benzeri onun ama çok sarar.
Bilim kurgu olarak yeni bir dizi başladı 4. bölümde sanırım The Strain diye ve mükemmel ilerliyor konuyu yavaştan alarak sonraki bölüm heycanı veriyor insana bir bak derim.
True Blood'ada bakabilirsin oda vampir , kurtadam ve farklı bir sürü şey içeriyo

KOMEDİ
Blue Mountain State

DRAMA
Suits
Breaking Bead

BİLİM KURGU,FANTASTİK
The Walking Dead
Believe
Dominion
The 4400
The Last Ship
Dracula
Merlin
The 100

SAVAŞ
Viking

POLİSİYE
24
Dexter
Black List

GoT'u nasıl beğenmedim harey ettim ama zevkler farklı tabi , Vikings benzeri onun ama çok sarar.
Bilim kurgu olarak yeni bir dizi başladı 4. bölümde sanırım The Strain diye ve mükemmel ilerliyor konuyu yavaştan alarak sonraki bölüm heycanı veriyor insana bir bak derim.
True Blood'ada bakabilirsin oda vampir , kurtadam ve farklı bir sürü şey içeriyo

The Strain'e ben de başladım da o dizi tam Fringe çakması.Dizinin bilmem kaç kişinin öldüğü uçakla başlaması,ana karakterlerden birisinin adının Bishop olması falan.2.Bölümde kalmıştım.İnşallah saçmalamazlar :)

The Strain'e ben de başladım da o dizi tam Fringe çakması.Dizinin bilmem kaç kişinin öldüğü uçakla başlaması,ana karakterlerden birisinin adının Bishop olması falan.2.Bölümde kalmıştım.İnşallah saçmalamazlar :)
Çok kişiden duydum bunu ya fringe başlasam sararmı güzelmi oda ?

Her konuya yazarım klasik oldu artık :D

Person of Interest
Accidentaly on Purpose (Bir sezon sadece)
Intelligence
Lost - Fringe - Dexter

Geri