• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dizi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
Gece işinde çalışıyoruma işim bitince yaklaşık 2 3 saat vakit kalıyor bana yapcak bişeyde yok spartacus ve the walking dead dışında bana güzel bi dizi önerirmisiniz Arrow'a başlamayı düşünüyorum fakat adam okçu sürekli ok atıp duruyo sağa sola heralde sıkılırım diye başlamadım izleyen varmı yada başka dizi önericek? :D

Arrow'a başla kaçırma.
The Tomorrow People
Teen Wolf
The Vampire Diaries ( Eğer izlersen 5. sezona başlarken The Originals'e de başlamalısın :)
Game Of Thrones
Dexter

ya vurdulu kırdılı ekşın dizi istiyorum en iyi olacak şekilde biri sıralama yapsa süper olcak
ya gotle arrow var kafamda şuan ama dediğim gibi bekliyorum gene önerilerinizi :D

Arrow 'a başla sen ben de senin gibi düşünüyodum sonra arkadaş dedi sen başla 1-2 bölüm izle zaten gerisi gelecek diye harbiden öyle oldu.

Mesleğin tam olarak nedir söyleyebilirmisin merak ettimde :D

The O.C izle bence benim çok hoşuma gitti medcezir onun kopyası gibi ama The O.C daha iyi bence izlemelisin.

Arrow'a başla 2.sezonu bomba gibi gidiyor :D Onun dışında Prison Break önerebilirim izlemediysen veya Supernatural

arrowa başlicam o zaman birde bu walking dead 4.sezon 8.bölüm en son kaç haftada bir yayınlanıyor bunun yeni bölümü? :D

arkadaş sherlock holmes a başladı güzel diyor bende başlamayı düşünüyorum

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

holmes çok kısa lan 3 sezon sezonda 3 bölüm 9 bölüm var totalde işte yenisi çıktı galiba onun dışında bilgim yok

öneri olarakta the mentalist abi süper ötesi hayatımda izlediğim en iyi dizilerden biri.
2. shameles iyidir.
3. walking dead ilk sezonlar iyi
4. the oc yi ilk 2 sezon için önerebilirim.

dipnot: sezonlar geçtikte dizilerden sıkılmaya başlıyorum the mentalistte ise öyle birşey gerçekleşmedi henüz.

Yaklaşık 15-20tane bitmiş olsun güncel olsun dizi izliyorum sana bir top5 yapayım
1-Breaking Bad
2-Fringe
3-Mentalist
4-Prison Break

5-Arrow

Da Vinci's Demons henüz sadece 1sezon çekilmesine rağmen onu ekliycektim 5e ama yapamadım :D Lost falan bile kaldı neyse :D

Geri