• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

DK Online - Genel Rehber

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Marlock
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Marlock

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2013
Puanı
78
tdwmz.png

35kjst2.jpg

DK Online
- Web Sitesi
- http://www.risegame.com/dkonline/
DK Online - Kayıt Sitesi
- http://www.risegame.com/Register.aspx
35kjst2.jpg

DK Online Nedir ?

35kjst2.jpg

DK Online indirmesi ve oynaması tamamen ücretsiz bir oyundur! Oyun şu anda geliştirme aşamasındadır ancak birbirini bir çok gelişmenin takip edeceği bu fantastik dünyaya kayıt olmak için bu linki kullanabilirsiniz.
35kjst2.jpg

DK Online
- Özellikleri
35kjst2.jpg

4 Benzersiz Irk
Nefes Kesici Savaşlar
Kale Kuşatması Savaşları
Birlikler ve İttifaklar
35kjst2.jpg

DK Online
- Sistem Gereksinimleri
35kjst2.jpg

ugz6w.jpg

35kjst2.jpg

DK Online - Hikaye
35kjst2.jpg

Bir Hikayeden Çok Daha Fazlası..

Ben çok küçükken büyükannemin bana Litos'un nasıl yaratıldığıyla ilgili hikayeyi anlatmıştı.Tanrıça Eos ve Dione 'dan bahsederken yüzündeki gülümsemeyi hala anımsayabiliyorum.Onun ince narin sesi bana eski bir parşömendeki hikayeleri hatırlatırdı.Toprak durmadı büyüdü,dağlara yükseldi,kutsal gözyaşları hüzünle okyanusları doldurdu.Irklar Litos'a geldi ve ejderhalar doğdu.Irklar büyüdü,gelişti.Bunları duymak uykuma neşe veriyordu.

Ama Tanrıçalar sevinçlerinden ve acelecilikten gardiyanlarını ölümcül bir kusurla bırakmışlardı.Ejderha Kharvag'ın yüreğinde,çok diplerde karanlık duygu büyümeye başlamıştı.Açgözlülük.O içindeki bu sıcaklıktan Litos'un atan kalbi kadar emindi.Bu duygu onun içinde büyüdü,kabardı ve düşüncelerini ele geçirmeye başlamıştı artık tek bir şey düşünebiliyordu:Bu müthiş cennet bu kadar değersiz ırklara ait olmamalıydı.Artık zincirlerinden kurtulmalıydı.Kharvag yaşadığı hapisaneden kurtuldu..Kanatlarını açtı ve açgözlülüğünün tüm topraklara yağmasına izin verdi.Böylesine bir açlık hiçbir şeye değişilemezdi.Böylesine bir yaratılış tüm ışıkları yok etmeliydi,yıkmalıydı.Kharvag'ın Litos'ta görmek istediği tek şey vardı.Litos yanarken onu alevler içindeyken izlemek...

Gerisi bir çok hikayeden beklediğniz gibi gerçekleşti.Eos ve Dione yarattıkları harikaların çöküşüne müdahale ettiler ve ırklar arasındaki en güçlüleri seçtiler,onları gökyüzünün ihsanıyla kutsadılar.Onların adı Ejderha Şövalyeleriydi.Onların yardımıyla kara ejderhanın üstesinden gelindi.Böylesine bir afetin tekrarlanmaması için ejderhaların tümü sonsuza dek mühürlendi.Litos tekrar iyileşmeye gelişmeye başladı.

Ve sonra...

Ben çocukken bu benim en sevdiğim masaldı ancak bir çcocukluk anısı olarak kaldı.Köyümüze kara veba geldiğinde büyükannem hastalığa yakalandı.Ölüm döşeğinde bir gülümsemeyle onun bana anlattığı bu hikaye aklımıza geldi ve bu sefer ben ona ezberlediğim bu hikayeyi anlattım , ikimiz de geçmişi sevgiyle bir daha hatırladık.Bitirdiğimde bana ona yaklaşmamı söyledi ve ölmeden önce kulağıma bir şeyler fısıldadı.Bu gün hala söyledikleri kelimeler üzerimde bir gölge gibi duruyor

Kharvag'ın Açgözlülüğü... büyükannemin bana anlattığı hikaye, henüz bitmemiş.

Büyükannemin anlattığı ancak benim unuttuğum bir kısım var mıydı diye hatırlamaya çalışıyordum ancak bir kaç yıl sonra bana son nefesiyle söylemeye çalıştığı kelimelere anlam kazandırabildim.

Savaş başladı.

Irklar refahla yetinmeyip daha fazlasını istemeye başladı.Birbirlerine düşman oldular.Kalplerimizdeki hoşnutluk,mutluluk yerini karanlığa bıraktı.Tanrıçaların öğrettikleri unutuldu.Bir gün bu terör tamamen açığa çıktı..Bunu anlatabileceğim bir kelime yok ama kabuslarımızdaki karanlık tohumlar topraklardan filizlendi bunu hepimiz hissettik.Kara vebanın neden başladığını şimdi anlayabiliyordum.Birisi ya da birşeyler yeniden uyandı ve güçlenmeye başladı.Bu sadece tek bir şey olabilirdi ve bu , bunu söylemeyi kendime bile yasakladım.

Büyükannemin masalları yalnızca masal değilmiş.Kharvag geri döndü. Litos halkı bu sadece bir hikaye değil eğer hikayeyse her hikayenin bir sonu olmalıdır.Kim bizi kabuslarımızdan gelen bu şeytani düşmana karşı koruyacak?Savaşacak mıyız? Kharvag'ın ve onun müttefiklerinin doğuşu eski hikayelerdeki gibi mi olacak?Ejderha Şövalye'leri olacak mı ? Bu hikayenin sonu nasıl olacak? Bizler ırklar değiliz,biz artık tek bir ırkız ve hikayenin sonunu bizler getireceğiz.
35kjst2.jpg

DK Online - Sınıflar
35kjst2.jpg

Savaşçı
35kjst2.jpg

Eski zamanlardan beri savaşta temel roller vardır,savaşçıların pozisyonu ön safhalarda durup dövüşmek ve savaşı bitirmektir.Yüksek savunmaları ve güçlü dövüş güçleri onları takımların vazgeçilmezleri yapar.Bu öncüler en güçlü düşmanları bile çelik ve sihirle birleştirdikleri yeteneklerle yok edebilirler.
Savaşçılar tüm mücadelelerin merkezindedir.Müttefiklerini korur ve ön safhalarda dövüşür.Kaba güçleri ile düşmanlarının önlerini keserek onları etkisiz hale getirir.Onlar büyü kullanamazlar ama onların güçlü cesaretleri zaten işlerini iyi yapmalarına yetiyor.
'Beni ön safhalarda bulabilirsiniz ama çoktan işleri çoktan bitmiş olacak.'

warrior-tumb.png

35kjst2.jpg

Elemental Büyücü
35kjst2.jpg

Elemental aranan kadim ejderha sihrini yönetmeyi öğrenmiş ve büyü gücü ile düşmanlarına zarar vermeyi geliştirmişlerdir.Ne kadar yakın dövüşte zayıf olsalar da uzun mesafeden rakiplerini yerle bir edebilirler.
Büyünün kaynağının ejderhalardan geldiği söyleniyordu.Yalnızca onların ellerinde böyle büyüler olabilirdi ama Elemental Büyücüler de bu gücü öğrenmiş ve öğrenmeye de devam ediyordu.Onların sihirli saldırıları düşmanlarına ölüm darbeleri gibi iniyor,Elemental Büyücüler savaşa bilinmeyen dünyalardan varlıklar çağırabiliyorlardı.​
' Kendime elementleri giydirdim güçlerini kontrol altına aldım,peki ya sen ? Gücümün karşısında durabilecek misin? '

sorceress-tumb.png

35kjst2.jpg

Gölge Büyücü
35kjst2.jpg

Gölge büyücüleri ejderha büyüsünün yolundan gitmek yerine kendi büyülerine yöneldiler.Onların büyü sanatları Karanlık Dünya'dan gelmekteydi ve bir çok lanetli ve karanlık güçler içeriyordu.Gölge büyücüleri düşmanlarına acı çektirmekte ve onları zayıflatmada ve müttefiklerini güçlendirmede ustalaşmışlardır.​
Büyülü saldırılarının temeli ilkel büyüden gelmektedir.Onlar yeteneklerini gerekeni güçlendirmek ve gerekeni zayıflatmak için geliştirmiştir.Gölge büyücüleri doğrudan zarar vermek yerine zamana bağlı acı çektirirken düşmanları ölmeyi dilerler.​
' Söyle bakalım tatlım karanlıktan korkar mısın (dostum?) ? '
shadowmage-tumb.png

35kjst2.jpg

Paladin
35kjst2.jpg

Paladinler kutsal savaşçılardır.Onlar müttefiklerini güç ve inançla taşıyan ışığın savaşçılarıdır.Paladinler müttefiklerini ve kendilerini güçlendirmek için Tanrıça Dione ile güçlü bir inanç ile birleşmişlerdir.Paladinler savaşa tanrıların onların içlerindeki güçleriyle giderler.
Tanrıça Dione'dan gelen salih metanetle ilerleyen Paladinler öncü olarak saldırabilir ya da arkada durup müttefiklerini destekleyebilirler iki cephede de eşit derecede adaletin ışığını dağıtırlar.​
'Savaşta diz çökeceksem sadece inançlarım için diz çökerim.'
paladin-tumb.png

35kjst2.jpg

DK Online - Irklar
35kjst2.jpg

İnsanlar
35kjst2.jpg

İnsanlar doğal çeviklik ve düzgün fizikleri sayesinde büyük savaşçılar haline geldiler. Olabilecek fiziksel eksikliklerini, rakipsiz bir irade gücünün etkili bir kullanımıyla, azim ve yeniliklerini katarak telafi ederler. Sınır Bölgesi'nin isyankar kabilelerinden gelen insanlar Ledise Krallığı'nın kurulmasıyla Litos diyarındaki bütün politik gelişmelerin merkezi haline gelmişlerdir. Halen genç ve gelişmekte olan bir ırk oldukları düşünülse de insanlık, rakipsiz azim ve uyumluluğuyla önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başarmıştır.
35kjst2.jpg

Elfler
35kjst2.jpg

Elf ırkı kanında Ejderhalardan miraz kalan esrarlı bir güçe sahiptir. Hernekadar bu Elferden birkaçının yolu Ledise İmparatorluğun’a çıktıysa da da güçlü elemental yaptıklarında güçlü izler bırakmayı başarmışlardır. Pek çoğu elflerin zarif ve narin yaratılışıyla dalga geçmiş olsa da yıllar evvel Kharvag’ın bu diyarlardan sürülmesinde kadim ejderhaların sağladığı gücü kullanmaları sayesinde çoğu kişinin saygınlığını kazanmışlardır. Sadece bir ahmak elfleri ciddiye almaz.
35kjst2.jpg

Felynx
35kjst2.jpg

Gizemli Felynx ırkı Kharvag’a karşı verilen savaşın ardından Elf yakınlarının elemental büyülerini terkedip kendilerini tehlikeli gölge büyülerine adadılar. Çarpışmada düşmanlarına doğrudan saldırmak yerine gölge büyüleriyle onları lanetleyip zayıflatırlar. Her ne kadar klişe sanatlar kullanımlarından dolayı bir yanlış anlaşılmaya maruz kalsalar ad yaşadıkları diyarı önemser ve Litos’un geleceği için her savaşı vermeye hazırdırlar.
35kjst2.jpg

Lycan
35kjst2.jpg

Yabani Lycan ırkı vahşi doğalarındaki gücü dayanıklılıkla bir araya getirdi. Bu diyarlarda, ejderhalar dışında en büyük etkiyi yaratan ırk bu savaşçı kabilesi oldu. Ancak kibir ve tutuculuk onların felaketi haline gelirken ırklarını kadim bir trajediye sürükledi. Her ne kadar sayıları azaldıysa da yeni nesil Lykan ırkı güç ve kudretlerini birleştirerek kabilelerini geçmiş şanına ulaştırmak için kendilerine sorumluluk almaya başladılar.
35kjst2.jpg

DK Online - Ekran Görüntüleri
35kjst2.jpg

uh0c3.jpg

uh0cv.jpg

35kjst2.jpg

DK Online
- Tanıtım Videosu
35kjst2.jpg

Nasıl bir oyun acaba oynayan var mı ısleyısı oyun ıcerıgı efektler grafık?

Nasıl bir oyun acaba oynayan var mı ısleyısı oyun ıcerıgı efektler grafık?
Henüz bugün açılan bir oyun, forumda şuan oynayan olduğunu sanmıyorum.
Üyelerimizden oynayan oldukça, oyun ile ilgili görüşlerini konu altında paylaşacaklardır zaten. :)

Son düzenleme:
Bu sefer olmus Kadir sirf rehberini begendigimi soylemek icin yorum yaziyorum oyun hakkinda bilgim yok.

Oyunun grafikleri hoşuma gitti eğlenceli aksiyon dolu bir oyuna başlıyor indirip deniyeceğim.

Aeriagames'te iken oynamıştım sınıf eksikliği hissediyorsunuz oyunda okçu yok cleric yok paladin var fakat bir cleric gibi heal basamıyor.Onun dışında herşey klasik özellikler var oyunda.Kale savaşı falanda yapılıyordu sanırım ama dediğim gibi bazı sınıflar yok oyunda ve bir süre sonra herkes bilindik tamamen aynı buildlerle dolaşıyor etrafta.Eksiklikler bir an önce giderilirse güzel bir oyun olabilir.

Oyunda kale sahibi bir klandayım, oyun gayet zevkli, arkadaşın dediği doğru class eksikligini bir nebze hissediyorsunuz ancak başka ülkelerdeki versionlara 2sınıf saha geldi.

Skill tablosu ve statlar bayağı geniş olduğu için farklı buildler çıkarmak mümkün. Oyuna katılan arkadaşlara vaktim yettiğince yardım etmekten zevk duyarım.

PS: Ek olarak forum çok boş kalmış , mod arkadaş oynuyormu bilmiyorum, dilerseniz bosslar oyun yapısı talentler hakkında rehberler açabilirim.

Son düzenleme:
Geri