• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Doğum günü hediye tavsiyesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Yamiyama
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yamiyama

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
12 Kas 2009
Puanı
27
Arkadaşlar kız arkadaşımın(sevgilim değil) doğum günü var ve ne hediye alıcagıma karar veremedim sizden de yardım bekliyorum. Yararı olursa arkadaşım terazi burcu. Max. bütçe : 50TL

Şimdiden teşekkürler.

Ayıcıklara bayılır kızlar , ayıcık al bence :)
Uyurken sarılabileceği insanın yarı boyu kadar büyükbir ayı

Çiçek alabilirsin çiçek klasik ama ağır her bayanın hoşuna gidicek bir hediyedir.

Birazda süslemek istersen çiçeğin dallarının üzerine bir kolye yada bilelik tarzında birşey asarak iki hediye birden vermiş olursun.

Tamamı kargo dahil 50tl ya tutar ya tutmaz.

sevgilin deilse 50tlye yazık biriktir sen o parayı ilerde şirket kurarsın :D

Ben geçen sene kız arkadaşıma bu kıyafeti almıştım Lc Waikiki'den. :ent (benim de sevgilim değil, aynı yerde büyüdüğüm, aynı okulda okuduğum çok yakın bir arkadaş :) )

bayan-gomlek-modelleri-16.jpg

Fiyatı 19.99TL idi. :D :D

kızın beli inceyse beyaz gömlek al (kot ile birlikte beyaz gömlek giyen kızlara bayılırım :D)

Çiçek alabilirsin çiçek klasik ama ağır her bayanın hoşuna gidicek bir hediyedir.

Birazda süslemek istersen çiçeğin dallarının üzerine bir kolye yada bilelik tarzında birşey asarak iki hediye birden vermiş olursun.

Tamamı kargo dahil 50tl ya tutar ya tutmaz.
Çiçek alıp bir kolye ile kombine güzel olabilir. Tavsiye için teşekkürler :)

----------

Ben geçen sene kız arkadaşıma bu kıyafeti almıştım Lc Waikiki'den. :ent (benim de sevgilim değil, aynı yerde büyüdüğüm, aynı okulda okuduğum çok yakın bir arkadaş :) )

bayan-gomlek-modelleri-16.jpg

Fiyatı 19.99TL idi. :D :D

Maalesef arkadaşımın bedenini bilmiyorum ama genede aklımda. Teşekkür ederim. :)

----------

Maalesef arkadaşımın bedenini bilmiyorum ama genede aklımda. Teşekkür ederim. :)
Bende bilmiyordum. Lc Waikiki'de çalışanlardan biri arkadaşımla aynı bedendeydi. Onun üzerinde denedik ve uygun olanı almıştım :D

Zaten pek önemli değil. Kendince uygun bir bedeni alırsın. Büyük ya da küçük gelirse fatura kağıdıyla gider değiştirir.

Gömlek, pantolon gibi bişey alırsan; hediye değişim fişi al yanında değiştirsin kendisi. :) Sıkıntı çıkmaz onda.

Kardeşim hem ağır bir hediye olur hemde her bayanın hoşuna gidebilicek romantik bir hediye olur.

Tekstil hediyesi zaten yakın çevresinden alıcaktır, artı olarak belki kendi zevkine göre almak ister yada aldığın hediye onun zevkine göre olmayabilir bir köşeye koyar durur bedeni olmazsa değişim fişi alırsın ama hediyenin fiyati belli olur.

Bunlarıda göz önünde bulundurursan söylediğim hediyenin ağırlığını daha net anlarsın fiyatı belli olmaz ayrıca kimse fiyat aramaz manidar bir hediye,oldu olmadı gibi bir derdinde olmaz kolye bu takar olur boyun bedeni diye bir beden yok hoş :)

Kız konularında bana danışabilirsiniz gençlik , uzmanlık alanımdır biraz.
Hediyedir laftır sözdür rahat olun yani :)

Hakan'ın dediği gibi ayıcık gerçekten çok iyi bir fikir. O fiyata oldukça büyük ve güzel ayıcıklar bulabilirsin. :)

Çiçek, kolye felanda alabilirsin ancak onlar çok standart, tamam düşünmemiz yeterli ama farklı birşey almak varken? :)

O değilde, ayıcık konusunu kafama soktunuz çok yakın bir kız arkadaşımın doğum günü olmamasına rağmen alasım var. Alsam mı acaba? :)

Bana kalırsa kırmızı bir atkı ve bere alabilrsin. Hani şu ponponlu olanlardan. Bu onun çok hoşuna gidecektir. Malum kış aylarına giriyoruz ve havalar soğudu. Bence en mantıklısı bu. :)

Geri