• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Doğum günün kutlu olsun üstadım.

Bu adamı sevmemek için dünyanın toz pembe taraflarını hep yaşamış olmak, zorluklarla karşılaşmamış olmak gerekir... Bu adamı sadece bir şeyler yaşayıp görmüş insanlar sevebilir... Kalbimdesin AHMET KAYA!

Pek Dinlemiyorum Ve Sevmiyorum Şahsen Ancak Sevmek Göreceli Bir Kavramdır O Yüzden Herkesce Farklıdır Bana Soracak Olursanız Dinlemem Pek Ve Sevmem :)
Ancak Tabikide Allah Rahmet Eylesin .

Abi Ahmet Kaya'yı ve müziklerini çok seviyodum ta ki internette terör örgütü liderini özlediğini söylediği bir şarkısına rast gelene kadar aşırı severdim dinlerdim ama birden soğudum ayrıntılı bilgisi olan gelen kutuma gelebilir. Bu arada tabii ki doğum günü kutlu olsun

Arkadaşlar tartışma konusu haline getirmeyin bence burayı.Herkesin seveni ve sevmeyeni vardır bunu dillendirmek mecburiyetinde değilsiniz.

Bu adamı zerre kadar sevmem siyasi olaylardan dolayı ama sevenlerede saygım var tabii

Müzikleri kadar siyasi kişiliğinede saygı duyduğum kişiydi.Keşke ölmeseydin.Doğum Günün kutlu olsun.

Şimdi biri çıkar apo konulu şarkısının videosunu atar tartışma patlak verir. :D

Tartisma kimse cikarmazsa cikmaz.

Tartisma cikarana prim verilmez ise tartisma yine cikmaz,kimse kendiyle tartisamaz cunku.

Saydı duyduğum tek yönü sanatı keşke hayatını adam gibi sürdürüp bu yeteneğini bizden mahrum etmeseydi

sanat sanat için mi yoksa toplum için mi bence bu adamı sevip sevmemek bu düşüncede yatıyor ve bence sanat toplum için sırf sanatsal yönü güzel diye geri kalanları görmemezlikten gelemem

Geri