• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dolandırıldık. :(

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kajinds
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhabalar dostlar, dolandırıcı bi site tarafından dolandırıldık paramızı geri almayacağımız kesin fakat siteyi kapatmak veya tabiri caizse hacklemek istiyoruz fakat bilgimiz yok bu konularda tecrübesi olan bana ulaşabilirse makbule geçer.

Hiç bulaşma soğuk suyunu iç hiç olmamış gibi hayatına devam et bir şey kazandırmayacak hele bu işlerden anlamıyorsan hiç şansın yok kimse durupta aaa adamı dolandırmışlar dur yardım ediyim dolandıranın sitesini hackliyim diye uğraşmaz. Dost acı söyler ağır olduysa kusura bakma iyi akşamlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri