• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dolandırmalar ve Küfürler Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Oyun kuralları bölümünde artık dolandırma ve char soyma olaylarına karışmadığımı yazmıştım ancak halen günde 50 kişi pm artıyor yok goldumu çaldı yok itemimi çaldı bişey yap diyip duruyor ve bu olay çok canımı sıkıyor.

Bu tür olaylar ile ilgilenmiyorum isteyen istediğini soyabilir ve dolandırabilir beni alakadar etmiyor, işimi gücümü bırakıp bir itemin veya bikaç yüz m goldun çetelesini çıkaracam diye kendimi hayattan soyutlayamam. Bu tür olayların kanıtlanması ve kesinlik kazandırılması oldukça zordur o nedenle bu tür olaylara karışmıyorum. Kaldıki birinin dolandırıcı olduğunu ıspatlasak bile ne değişecek adamı banlayacaksın adam yeni char açıp aynı işi yapmaya devam edecek bunun bir çözümü yoktur o nedenle bu tür şeyler için artık beni rahatsız edip durmayın.

Akıllı olun yaptıklarınızın bilincinde olun kimse sizi dolandırmasın. Olamıyorsanız benden birşey beklemeyin artık...

Diğer bir konu ise küfürlere ban atma olayı. Eskiden her türlü küfüre ban atıyoruk ancak oyunda nerdeyse küfür etmeden oynayacak kişi sayısı 10 u geçmeyecek durumda vahim. Ufak tefek de olsa küfür etmeyen kişi sayısı çok ama çok az kalkıpta herkesi banlayamayacağıma göre bu kuralda değişiklik yaptık ve sadece Anne, kız kardeş ile eşe edilen SADECE ÇOK AĞIR küfürlere ban atılacağını söyledim. Buna rağmen halen her küfür için ban atmamı talep eden yüzlerce pm ve kişi ile karşılaşıyorum. Son olarak söylüyorum Anne, kız kardeş ile eşe edilen SADECE ÇOK AĞIR küfürlerğin dışında hiç bir küfüre ban atmayacağım ban atılması için talepte bulunmayın cevap vermeyeceğim.

Birisi size "anana sor, ben babanım, anneni iyi tanıyorum" vb şekillerde kelimeler kullanırsa bunlar kesinlikle ağır küfür değildir, bu veya buna benzer küfürler için de katiyen pm atmayın ilgilenmeyeceğim. Ağır küfür diye üstüne basa basa söylüyorum ille de burda ağır küfür örneği vermeye gerek yok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri