• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Domain transfer işlemi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
Merhaba, arkadaşlar bir arkadaşımdan eski serveri için kullandığı .com alan adını bana vermesini istedim kullanmadığı için sorgusuz kabul etti domaine bağlı mail adresini şifresini verdi al kendin yap transferini ben uğraşamam dedi whois bilgilerinden tescil edilmiş olduğu firmayı buldum fakat domain kaydı için oluşturulan hosting şifresini ve üye idsini bilmiyorum mesaj attım fakat uzun zaman geçtiği için arkadaşda hatırlamadığını mail ile sıfırlama yap dedi ama yine bir sorun var adamlar mail adresinden dogrudan sıfırlama yaptırmıyor illa kullanıcı adını girin şifremi unutttum kısmına mail adresini girin diyor telefon canlı destek ne kadar dil döktüysem birşey yapamayacaklarını söylediler transfer için başka yapılabilecek birşey yok mu ne yapmamı önerirsiniz :)

Domain işlemleri ciddi bir durumdur o nedenle gerekli bilgiyi sağlamadığın takdirde hiç bir şekilde yardımcı olmayacaklardır boşuna yorma kendini yani.

Domain işlemleri ciddi bir durumdur o nedenle gerekli bilgiyi sağlamadığın takdirde hiç bir şekilde yardımcı olmayacaklardır boşuna yorma kendini yani.

Tüm domainleri kontrol eden verimerkezi hangisi ? Nereye ait olduğu illaki biryere kayıt oluyordur global çapta. Domain alırken kullanılıyor felan diyor ya.

Geri