• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Donanım var , oyun yok. Hangi oyunun Private serveri tutar ?

CodeXpeRT

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Nis 2010
Puanı
30
Arkadaşlar s.a
PHgLPHo.png

Karşınızda benim canavar.
Sizce hangi oyunu kursam para kazanabilirim ? Hangi oyunlar tutar ? Veya bu donanımlar üzerinden başka gelir etme yolu varmı ? VPS VDS Satış düşünmüyorum

Donanım hakkında kısaca :
HP ProLiant DL160 G6
İntel Xeon E5530 8 CPU Işlemci 2.4 GHz
72 GB Ram
3 TB SATA , 240 GB SSD Disk ( mount edilmemiş şuan sadece ssd var şuan 3 tb yi mount ediyorum)
100 MBit Port
Dedicated Server

Son düzenleme:
kurabilirsen cs go server tutar ama nasıl yapılabileceği konusunda hiçbir fikrim yok. eğer uzmansan vsro kurabilirsin ki piyasayı görüyosun pek çok oyuncu ve server var ama kalitesiz çalışmalar yüzünden bir oyuncu günde 3 5 server geziyor buyüzden piyasa hiç stabil değil

kurabilirsen cs go server tutar ama nasıl yapılabileceği konusunda hiçbir fikrim yok. eğer uzmansan vsro kurabilirsin ki piyasayı görüyosun pek çok oyuncu ve server var ama kalitesiz çalışmalar yüzünden bir oyuncu günde 3 5 server geziyor buyüzden piyasa hiç stabil değil
VSRO dan bunaldım , CS : GO Server kurmaya bakıyorum şimdi.

Geri