• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dönem Ödevi Hakkında

Khannelles

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ocak 2011
Puanı
17
Arkadaslar konuyu yanlıs yere acmıs olabilirim özür dilerim ama bir sorum olucak 10. sınıf fizikten dönem ödevi aldım konum ''Su dalgaları ve Girişim'' bu konu hakkında dönem ödevi vermem gerekiyor ve ben nasıl yapacağımı tam olarak bilmiyorum bana nasıl yapacağımı söylerseniz sevinirim birde hangi kaynaktan yararlanmam lazım şimdiden teşekkür ederim.

İnternetten , güzel bir 10 . sınıf fizik kapak yaz bul indir kendine göre ayarla içindekiler bölümü sonra konunla ilgili internetten bulduğun yazıyı kendine göre ya elle yada çıktı yaparsın ardından konunla ilgili bir kaç resim koyarsın ardından hangi siteden yazıları çıkarttıysan o siteyi kaynakçaya ekliyorsun tabi içindekilerde kaynakçayı falan unutma en sonda rapor yazabilirsin istersen rapor ney diyecek olursan bu konudan öğrendiğin işleri bilgilileri anlatmak ... bunlardan sonra istersen şeffaf dosya istersen spirali yaptırırsın ama spirali yaptıracaksan yazıya dikkat et delinecek çünkü ona göre biraz sağ tarafa doğru yazmaya dikkat et

Geri