• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dosyaları Manual Olarak Enjekte Etmek ( Resimli anlatım )

1337Crusher

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
10
Evet arkadaşlar elimden geldiğince sizlere pk2 edit hakkında yardımcı olmaya çalışıyorum. Ve yeni bir rehber ile karşınızdayım. Bu rehberde dosyaları Media.pk2 ve Data.pk2'ye manual olarak enjekte etmeyi anlatacağım. Fakat bu işlemi yapmak için Pk2 Tools'a ihtiyacımız var. Pk2 Tools'u Da Aşağıdaki Linkten Temin Edebilirsiniz.

Pk2Tools'un WinRAR Şifresi :

SroMaX

Tüm PK2 editörleri ( Not= Direk 1. elden)

İndirme linklerini ve virüs tarama sonuçlarını verdik. Şimdi anlatıma geçiyorum.

maxicon.png

Adım 1 : İndirdiğiniz Klasördeki Pk2 Tools Programını Açınız.

1programamaaamas.gif

maxicon.png

Adım 2 : Program Açtıktan Sonra Önce File Sonra Open Tuşuna Basınız.

2dosyayamakinlkadm.gif

maxicon.png

Adım 3 : Karşınıza Çıkan Pencereden Düzenlemek İstediğiniz Dosyayı Seçiniz.

3pk2dosyasnama.gif

maxicon.png

Adım 4 : Manual Bölümünden Select File Tuşuna Basınız.

4enjekteedilecekdosyaya.gif

maxicon.png

Adım 5 : Karşınıza Çıkan Pencereden Enjekte Etmek İstediğiniz Dosyayı Seçip Aç'a Basınız.

5enjekteedilecekdosyays.gif

maxicon.png

Adım 6 : Gerekli Yerleri Resimdeki Gibi Doldurup Import'a Basınız.

6dosyayenjekteetme.gif

maxicon.png

mybannerj.png

maxicon.png

Bu Rehberde Bulunan Herşey 0 Tarafımdan Hazırlanmıştır.Hazırladığım Download Butonunu Kendi Anlatımlarınızda Kullanabilirsiniz.İyi Günler.

maxicon.png

Not : Bu Anlatımda Geçen Her Kelimenin Öz Türkçe Olmasına Göz Zevki ve Dilimizi Korumak Amacıyla Özen Gösterilmiştir.

maxicon.png

Moderatörün son düzenlenenleri:
Direk pk2 tools link vermek yasak değiştirir misin lütfen ?

# Konu edit.

ναηιту ¢яυѕн;274336' Alıntı:
fakat manual importlama verilmiyor ;)

ö.d. hocam bu arada neden çıktın modluktan D:
İmzasına bak:D

Pardon ben yanlış gördüm sanırım özür dilerim:'(

# Konu Sabit.

Bu editleme işlemi .pk2 uzantılı dosyaların içerisinde aynı isimde 2 dosya oldugunda kullanılan bir yöntemdir. örnek olarak elinizde hp.ddj isminde bir dosya var bu dosya media pk2 nin içinde dosya/klasör/klasörA içinde bulunuyor birde dosya/klasör/klasörB içinde bulunuyor siz manual improt yapmadan single yapmaya kalktıgınızda hata alırsınız.

Evet Anlattın gerçekten iyi olmuş çünkü Loading .ddj lerinde Manuel yapmassan bozukluklar çıkabiliyor ^^

Geri