• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dota 2 Maxigame Team

The-Invoker

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2010
Puanı
52
Millet çatır çutur takım kurup turnuvalara katılıyor, bende düşündüm ki Maxigame adında bir takım kurup dota2 de ismimizi duyuralım :) Benim gibi dota 2 bağımlıları varsa toplaşalım gençler :D

steam id: http://steamcommunity.com/id/BlackEaqle/ ekleyin toplaşalım :)

Son düzenleme:
dota 2 uzun süredir oynamıyorum ama yaklaşık 7 yıllık bir deneyimim mevcut
Support, mid,jungle gibi rollerle oyunlara giriş yapabilirim.

Hiç dota oynamadım ama lol'e eseri olduğunu biliyorum aranıza katılmak isterdim arkadaşlar :)

Hiç dota oynamadım ama lol'e eseri olduğunu biliyorum aranıza katılmak isterdim arkadaşlar :)
Amaç takım olmak hoş vakit geçirmek zaten bunları becerdikten sonra basamakları yavaş yavaş aşıyorsun, hiç bilmemen sorun değil 1 haftada dinamiği kaparsın, botlarlada takım olarak antreman yaparız heroları öğretiriz, zaten hepsini kullanmayı bilmene gerek yok fakat hepsinin skillerini öğrenmen lazım ne yapabileceklerini kestirmen için :)

evet arkadaşa o konu da katılıyorum
lol'e nazaran crep kesimlerin de bizde deny diye bir ekstra hareket var.
Örnek olarak kendi kreplerinin hp si ortalama %15-20 kala diyelim kaldığın da a ile basıp onu öldürebiliyorsun ve karşı taraf daha düşük
xp almasının yanı sıra gold da kazanamıyor.

Vizeler finaller derken devamlılığım biraz süreksiz olacak fakat çok ciddi düşünmüyorsanız boş dönemlerde aranıza katılabilirim :)

Vizeler finaller derken devamlılığım biraz süreksiz olacak fakat çok ciddi düşünmüyorsanız boş dönemlerde aranıza katılabilirim :)
Her zaman müsait olamayabiliriz tabi ama haftada en az 1-2 kez toplaşıp antreman şeklinde maçlar yaparız, zaten takım olmanın zevkini alınca çıkmak istemeyeceksiniz, tek başıma oynadığım halde 3-4 maç sıkılmadan oynuyorum (2-3 saat sürüyor) ama takım olarak oynadığımda mükemmel zevk alınıyor :) +1 kaldı hadi bakalım :D

Bende katılmak isterim fakat yurtta kaldığım için malum internet sıkıntılı arada düşme sıkıntısı olabilir. Sorun olmaz ise bende gelebilirim

:drunks:drunksEve geçiş yaptığımda irtibat a geçeceğim şuan link veremiyorum. Korkun bizden putinin askerleri daway daway :beer

Geri