• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dövme Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Physnx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Physnx

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 Eyl 2014
Puanı
5
Dövme yaptırıcam ama sembolik bişeyler olsun istiyorum tavsiyeleriniz var mı ?

İki dövmem var; biri kral tacı, diğeri kupa papazı (kral). Beni yansıttığını düşündüğüm şeyleri yaptırıyorum. Öneri olarak sorarsan buradan bir çok dövme modeline bakabilirsin. Aklında örnek bir model varsa, daha da açarak yardımcı olabilirim.

Akrep ve şimşek gibi bişeyler istiyorum ama fazla çocuksu olucağını düşünüyorum o yüzden kafam biraz karışık daha class bişeyler olmasını istiyorum. Koluma ve omzuma yaptırıcam.Tribal ve Geometrik şekiller olabilir.

ben bunu yaptırıcam sanada tavsiye ederim :)

577523_10150904672389173_539539172_9529873_864909170_n.jpg

Dövme işi tavsiyeyle olmaz. 10 yaşımdan beri Pink Floyd dinlerim. Onların 2 adet albüm kapağının resmini dövme yaptırdım. Seni oluşturan nedir bu hayatta ? Seni sen yapan nedir ? Bu soruları sor kendine. Hobi olarak bass gitar çalıyorum 2 yıldır mesela. Bununla ilgili de küçük bi dövme düşünüyorum.

Dövme işi tavsiyeyle olmaz. 10 yaşımdan beri Pink Floyd dinlerim. Onların 2 adet albüm kapağının resmini dövme yaptırdım. Seni oluşturan nedir bu hayatta ? Seni sen yapan nedir ? Bu soruları sor kendine. Hobi olarak bass gitar çalıyorum 2 yıldır mesela. Bununla ilgili de küçük bi dövme düşünüyorum.

Sevdiğim şeyler :

Deniz - Hız - Flash - Şimşek

Deniz için şunu düşünüyorum.

927d35.jpg

Güzel bişeyler olsun istiyorum.Dediğim gibi Class ve farklı gözüksün.

Geri