• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dövme

ApAcHe_07

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
4 Eki 2012
Puanı
63
Dövme Yaptırmayı Düşünüyorum, Ama Kalıcı Yaptırmayı Düşünüyorum.Yaptıran Tecrübesi Olan Veya Bilen Görmüş Olan Var mı Nasıl Olur ? (Sağ Ve Sol Koluma Şekil Ve Sırtıma Resim Düşünüyorum)

bende çok düşünüyorum fakat yaşım daha genç sonrada pişman olma korkusu var :)

Sanıyorum sen 9. sınıftasın? Daha erken pek önermiyorum. Eğer ısrarcıysan sana Antalya'dan Berat Abi'yi öneririm. Adam çok iyi. :ent

BERAT BUMİN

9. sınıf mı? :D kardeşim ben 12. sınıfa gidiyorum üniversiteye hazırlanıyorum bir senede geç yazıldım 1995'liyim :D berat abi nasıl biri iyimi ?

----------

bende çok düşünüyorum fakat yaşım daha genç sonrada pişman olma korkusu var :)

ben pişmam olmam eminim kesinlikle :D

Son düzenleme:
9. sınıf mı? :D kardeşim ben 12. sınıfa gidiyorum üniversiteye hazırlanıyorum bir senede gez yazıldım 1995'liyim :D berat abi nasıl biri iyimi ?

----------

kesin yapcam diyosan bana sorarsan popiler olan gelip geçici şeyler yapma zira bugun popiler olan bişeyle 2 3 gün sonra dalga geçebiliyolar :D sonuçta sildirmessen vücudunda durcak hep :D

kesin yapcam diyosan bana sorarsan popiler olan gelip geçici şeyler yapma zira bugun popiler olan bişeyle 2 3 gün sonra dalga geçebiliyolar :D sonuçta sildirmessen vücudunda durcak hep :D

yok güzel şeyler düşünüyorum. aklımda planladım ancak sizlere de danışmak ve fikirlerinizi almak istedim .

9. sınıf mı? :D kardeşim ben 12. sınıfa gidiyorum üniversiteye hazırlanıyorum bir senede geç yazıldım 1995'liyim :D berat abi nasıl biri iyimi ?

----------

Bana göre adam çok müthiş biri. Facebook sayfasını da verdim. Elinden çıkan eserlerine bakabilirsin. Daha geçen hafta adamın birinin koluna Çanakkale Savaşından bir kesitin dövmesini yaptı.

Üniversitenin ortalarında sırtıma büyük bir dövme yaptıracağım bende. :)

Bana göre adam çok müthiş biri. Facebook sayfasını da verdim. Elinden çıkan eserlerine bakabilirsin. Daha geçen hafta adamın birinin koluna Çanakkale Savaşından bir kesitin dövmesini yaptı.

Üniversitenin ortalarında sırtıma büyük bir dövme yaptıracağım bende. :)

evet çok iyi çalışmaları var düşünebilirim. :) en kısa zamanda bende yaptırcam arkadaş polislik istiyor eğer polislik tutmazsa oda yaptırcak bende birlikte yaptırmayı düşünüyoruz.

benim iki göğsümdede var duyduğuma göre göğüs en çok acı veren yermiş dövmede , yakın zamanda kollarada yaptırıcam

Bende düşünüyorum ama ne bileyim güzel durmazsa diyede tereddüt ediyorum.Lee Van Cleef'in bir dövmesini yaptırmayı düşünüyordum

Benim sırtımda aşağıdakine benzer bir dövme var. Biraz vücudun varsa emin ol çok iyi oluyor.

sirt-dovme-tattoo_6.jpg

Dövme nasıl vücudun içinde oluyor derinin üzerine işleniyor senin söylediğin dövme yaptıran ların söylediği hurafeden ibaret

bende sağ, sol kol ve sırtıma düşünüyorum işte bakalım sınav bir geçsin direk yaptırıcam.

Son düzenleme:
Dövme nasıl vücudun içinde oluyor derinin üzerine işleniyor senin söylediğin dövme yaptıran ların söylediği hurafeden ibaret

Dövme'nin temel prensibi şudur,;
Çok ince uçlu ve uzun iğneler çok hızlı bir şekilde derinin alt tabakalarına girerek oraya mürekkebi bırakıyorlar. Su geçirmeyen dövmeler tanımına geçici dövmeler girer. Kınalar, deri üzerine sürülen boyalar vb.dir.

Ve ayrıca su geçirdiğini dövme yaptıranlar değil bizzat bilim adamları söyler. Senin çevrende ki sorgusuz sualsiz herşeye inanan insanlardan duyup buraya yazdığın şeyler mi daha doğru yoksa gözlem ve deney yapan bilim adamlarının söyledikleri mi?[

Abdestin geçerli olması için deri gözeneklerinin açık olması gerekir. Abdest bu gözeneklerinin içinde ki pislikleri alır. Deri tabakasının altına girmez.

Son düzenleme:

Dövme'nin temel prensibi şudur,;
Çok ince uçlu ve uzun iğneler çok hızlı bir şekilde derinin alt tabakalarına girerek oraya mürekkebi bırakıyorlar. Su geçirmeyen dövmeler tanımına geçici dövmeler girer. Kınalar, deri üzerine sürülen boyalar vb.dir.

Ve ayrıca su geçirdiğini dövme yaptıranlar değil bizzat bilim adamları söyler. Senin çevrende ki sorgusuz sualsiz herşeye inanan insanlardan duyup buraya yazdığın şeyler mi daha doğru yoksa gözlem ve deney yapan bilim adamlarının söyledikleri mi?[

Abdestin geçerli olması için deri gözeneklerinin açık olması gerekir. Abdest bu gözeneklerinin içinde ki pislikleri alır. Deri tabakasının altına girmez.

Aynen Katılıyorum Yaptırıcak Olan Benim :D Sıkıntı Değil Genede Yaptırıcam :D inatt :D

Geri