• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dowland Link Resimleri(Sizin için)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ßekir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ßekir

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Ağu 2011
Puanı
2
Alıntı deildir Tamamen bana aittir arkadaşlar.Editleyerek yazıları yazarak kendim Yaptım
smile.png

Bi Teşekkür :D>Yeter

cooltext569705045MouseOver.png

cooltext569707393.png

cooltext569707622.png

cooltext569707877.png

cooltext569708176.png

cooltext569708402MouseOver.png

cooltext569708613.png

Son düzenleme:
Yeni başladıysan güzel olmuş ama 'DOWNLOAD' olucak hocam

[h=2][/h]
Alıntı deildir Tamamen bana aittir arkadaşlar.Editleyerek yazıları yazarak kendim Yaptım

Kötü olmuş o zaman hepsini yeniden düzenlemen gerekicek :D ( Bkz.''Download'' )

Dikkat eksikliği problemim k.b bakmayın arkadaşlar bu aramızda kalsın hemen düzeltiyorum :D ayrıca bi teşekkür Lütfen :D

----------

Sorun düzeltildi iyi forumlar :D

Açık Söleyeyim Emek Vermissin Fakat Ben Bunu Kullanmam :D Daha Renkli Bişi Olsun Bnm Media Konusundaki Gibi.

Arkadaşım saol ama daha yeni başladık kullanmam deme filan deme :( :agladaha yeni başladık hevesimizi kırma. :D

Geri