• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

DOWNHANG CAVE GÖREVLERİ açılması için

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan emc
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

emc

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 May 2009
Puanı
1
DOWNHANG CAVE GÖREVLERİ nin Downhang şehrindeki NPC lerde açılması için bir takım görevler yapıyorduk, Nelerdi bu görevler yardımcı olursanız sevinirim ?
3-4 saattir internette aratıyorum aratıyorum, sadece görevlerin içeriklerini ve verdiği exp gösteren bilgilere ulaşabildim.

Görev için uygun levele ulaştığında görev npc'sinin aktif olması gerekiyor zaten diye biliyorum,plvl için charlarım olduğundan görevlerle hiç uğraşmadım ama eskiden öyleydi.

Şöyle diyeyim, level 57, 60 , 63, 67 karakterler var hiç birisinde görev açılmadı. Hunter'a falan gidiyorduk. Birde Fülüt görevi bu görevle ilgili miydi ? Flüt görevini yapmayan ileride DW Cave görevleri açılmıyor gibi.. Tam emin değilim. Oyuna 1 yıl sonra döndüm. Bu görevleri yapmayalı 2.5 yıl olmuştur. Birde Outpost sistemi gelmiş birçok görevin alıp verme şekli , yaratıkların çıktığı yerler değişmiş.

görevleri cave girişinin altındaki çadırdan ala bilirsin yeni sistemde o şekilde

Geri