• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Download Başarısız Hatası ve Çözümü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MaxiGame

I Robot
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Kas 2010
Puanı
106
downloadbaarsz.jpg

Download başarısız hatası , Karahan'ın açılması için gerekli Patch'ın indirilememesinden kaynaklanan bir sorundur.

- Olabilcek Sorunlar -

Patch neden indirilemez?

İnternet Kopmuş ise , internet hızı Pach'ı indiremiyecek kadar yavaş ise , Luncherınız veya TwelveSky2.exe'niz bozuk ise Patch inmez.

Çözümü ;

Bunun hangi kaynaklardan oluşabileceğini bulmamız lazım..

İnternet Hızından ;

Launcher'i On kez açmayı deneyin .

Eğer On kez açtığınızdada Download Başarısız Hatasını Alıyor iseniz bu internet hızınızdan kaynaklanan bir sorun değildir.

İnternet hızınızdan kaynaklandığı takdirde On veya daha fazla denemede Launcher patch'ı indirecektir.

İnternetiniz Kopuk olabilir ;

İnternetinizi açın ve herhangi bir siteye girin.

Eğer girdiğiniz siteye sorunsuzca ulaşa biliyor iseniz internetiniz kopuk değildir.

Luncher bozuk olabilir ;

İnternetiniz var ve On kez de denediniz hala aynı sorun.

İşte sizin sorununuz Launcher ve TwelveSky2.exe Dosyalarının bozuk olmasından kaynaklanıyor.

Not : Launcherimiz ve TwelveSky2.exe dosyalarımız bozuk olduğuna göre bunları sağlam dosyalar ile değiştireceğiz veya oyunu tekrar kurucağız.

Gereken Dosyaları İndirmek İçin : uploaded.to - where your files have to be uploaded to

Anlatım Bana Aittir , Bilgiler ve Link Alıntıdır

http://uploaded.to/file/24junj

bişey sorcam bu karahanda arkadaş söyledi canavarın canı azaldıkça soyunuyo dedi öyle bişey var mı?

Geri