• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

download lara izin vermeyen siteler

xstillkill

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
27 Nis 2009
Puanı
3
herkeze iyi günler bir dersane sitesi bir haftalık kpss ders çalışma üyeligi verdi ve içinde soru cozumlu ders anlatımları mevcut fakat 1 hafta sonra bitecegi için videoları indirmek istiyorum nitekim bunu yapamadım idm lermi desek jdownload mı desek orbit mi desek mozilla eklentisi mi desek youtubeda programsız video indirme linklerine mi bakmadım desem yapmadıgım şey kalmadı bu konuda yardımcı olabilecek çıkarsa gerçekten cok sevinirim :rule:rule

Bu yaptığınız yasal birşey olmadığı için burda bilseler bile kimsenin yardım edeceğini düşünmüyorum. Bence sizde bu yasal olmayan işlemden vazgeçin :)

Geri