• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dragon Fable Rehber [Video'lu anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ati
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ati

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 Eyl 2009
Puanı
32
2h6937m.png

Orjinal Site

Dragon Fable - Play a free RPG in a 2D online fantasy game world

28mfms6.png

Üyelik Sitesi : DragonFable: Create a Free Account!

Şifre Değiştirme : DF - Lost Passwordhttp://www.dragonfable.com/df-lostpassword.aspx

28mfms6.png

Oyun içersinden resimler : http://www.dragonfable.com/df-screenshots.asp

28mfms6.png

Facebook Fan : DragonFable | Facebook

28mfms6.png

Videolu Anlatım(Üyelik,Char açımı,oynanışı):

Genel Bakış

Dragonfable ücretsiz bir RPG oyunudur.Hiçbir program yükleme ve indirme gerektirmez.Fakat isterseniz Bu oyunda diğer oyunların aksine klan kurma veya klana girme gibi aktiviteler yoktur. Bu oyunun amacı EXP (yani seviye atlamak için gereken seviyeye gelmek) toplayarak seviyeleri geçmek ve git gide yükselmektir. Bu oyunda yukselmek için canavar ve benzeri varlıklarla savaşarak ve seviyenize uygun görevler yaparak exp. toplayabilirsiniz. Eğer kendinize eşya(Silah, miğfer, pelerin, yüzük, kemer, kolye ve evcil hayvan) almak istiyorsanız görev yapmalısınız. Ve ya da bulunduğunuz bölümlerdeki silahçılardan veya hayvan mağazalarından alabilirsiniz. Oyun parasız olarak 40 levele kadar yükselinir.

28mfms6.png

Sınıf

Warrior = Savşaçı: Kılıç kullanırlar.Aynı zamanda asa ve bıçakta kullanabilirler fakat asa ile büyü yapamazlar.
Mage = Sihirbaz : Asa kullanırlar.Büyü yapabilirler.Kılıç ve bıçakta kullanabilirler fakat onlarla büyü yapamazlar.
Rogue= Serseri Bıçak kullanırlar.Aynı zamanda asa ve kılıçta kullanabilirler.Asa ile büyü yapamazlar.

28mfms6.png

Şehirler

Oaklore
Falconreach
Robina's Zone
Warlic's Zone
Wiliowshire
Amityvale
Valencia's Zone
Sunbreeze Grove
Osprey Cove
Shadow of Wind Village
The Sandsea
The Necropolis
Dragesvard
Lymcrest
Aeris Battlespire
PopSprocket
Battle On
Ravenloss
DragonsGrasp

Son düzenleme:
Eskiden çok oynardım ama gerçeğini oynamak biraz sıkıyo beni :) Bunun hilesi Andoras Trainerle oynanması çok zevkliydi :)

İstediğin Dragon Amulet itemini alabiliyosun, görevleri hemen bitiriyosun falan :)

Güzel paylaşım olmuş :9

30,35 Lv'de bırakmıştım :)

Eline Sağlık Ati

Güzel olmuş, eline sağlık.
Yeni rehberler bekliyoruz Atakan reyiz :D

Bir zamanlar ne oynardım bu oyunu :D

Hack filan denince bırakmıştım.

Hackle 7-8 tane 50 Lv Full Amuletli charlar yapmıştım. Sonra şifrelerini unuttum :D

Geri