• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dragon Saga - Sınıflar/Magician

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Angelina
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Angelina

O Şimdi Asker
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 May 2009
Puanı
442
4g1ys3.jpg

Merhabalar, bilindiği üzere Dragon Saga da sınıflar fazla olduğundan ötürü, tek konu halinde açmaya karar verdim ki sizler de ve tabi ki bende karıştırmamak için. :) Şimdi sıra geldi "Magician" sınıfına.Konular biraz geç geliyor farkındayım.Bir süre farklı dallarda işlerim vardı.O yüzden kusura bakmayın diyorum ve hemen bu sınıfa geçmek istiyorum. :)

2hrzxxi.jpg

Büyücüler,büyü çalışma konusunda kendilerini adamışlardır.Büyü konusunda çok tutkuludurlar.Büyü yetenek öğrenmesi konusunda yıllarını harcamışlardır.
Büyücüler zaman zaman aylak veya aptal görünebilirler ama onlar kendilerini bilgeliğe adamışlardır.
Büyücüler bilgelik ve sihir üretmede sınırsızlardır.Büyücüler,fiziksel olarak zayıf ve güçsüz görünebilir ama onların gücü güçlü sihir saldırıları ve iyileştirme sayesinde bu durumdan paçayı sıyırtıyor.

Monk

illnrm.jpg

Monkler sadece kitap konusunda uzman değil,onlar fazla bilgiyi cephede tutup yaşadıkları deneyimler yoluluyla savaşırlar.
Onlar savaş esnasında büyü destekleyici yenetenkleri geliştirebilirler.Bu sınıf kendileri için canlarını yükseltebiliyor ve diğerlerini isterseniz geri canlandırabiliyorsunuz.

Wizard

25g8fbn.jpg

Wizardlar,Zararlı sihir büyüleri üretmek için özel eğitim yoluyla güçlendirilmiş büyücülerdir.Sihirli saldırıları vardır.
Etki alanları yani saldırı vuruşları geniş alanı kapsacak güçtedir.Bu saldırı vuruşu zarar verirken aynı zamanda destek içinde kullanabilir.

Piriest

2l94gec.jpg

Priestler,destek ve can üzerine yoğunlaşan bir sınıftır.Bu nedenle prietsler can almak için onları destek tarafında kullanabilirsiniz.

Warlock

dg5lsi.jpg

Warlocklar uzun menzilli güçleri vardır.Doğal güçlerini ortaya çıkartmak için keşfedebilirsiniz.Bu bilgi sayesinde onların sihir güçünü günçlendirebilir ve
düşmana geniş grup şeklinde hasar verebilirsiniz.

Invoker

bfhyj9.jpg

Invokerler kazanmaya odaklıdır.Bazı durumlarda temposunu yavaşlatma ve hızlandırmak mümkün.Yeni yetenekler keşfetmesine rağman Invokerler şifa teknikleri sizin lehinizedir.Aynı zamanda düşmanlarının üzerine bir gökten azap indirebilir.

Sorcerer

rc6dly.jpg

Sorcererler,savaş esnasında aldıkları hasarları azaltabilirler.Bu denenle kara büyü inancı temel yeteneklerindendir.
Sorcererler kendilerini kara büyü ile yardım sözleşmesi imzalamıştır.Bu yüzden şeytani güçleri çağırabiliyorsunuz.

Geri