• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dragon's Prophet Tanıtım

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
20uakp1.jpg

n8cr6.png

Dragon's Prophet Tanıtım

Dragon's Prophet klasik MMORPG ögeleri içeren ve aynı zamanda 1evrimleşen1 bir online rol oyunudur. Oyuncuları Next-Gen unsurları, aksiyon dolu bir dövüş sistemi, zengin karakter gelişimi ve geniş çaplı cross-server Frontier PvP sistemi ile modern bir fantezi dünyasında çok sayıda ejderha eklentileri ve epik bir hikaye bekliyor. Dragon's Prophet başarılı MMO Runes of Magic yapımcısı Runewaker Entertainment tarafından geliştirilmiştir. Infernum, Dragon's Prophet'i bu sene yayınlamayı hedefliyor.

Dragon's Prophet evreni ile henüz tanışma fırsatı olmayan herkes için Infernum bugün ejderha sistemine dair önemli bilgiler yayınlayacak. Oyuncular ve arkadaşlarını Ejderha sistemine dair çok sayıda etkileşim seçenekleri bekliyor. Bir mini oyunda ehlileştirilecek olan 300 farklı ejderhadan biri oyuncuları destekleyecek ve Auratia'nın oyun dünyasında sahipleri ile maceralara yelken açacak. Binek-, Süzülme veya Yüzme ve özellikle Uçuş Ejderhası olarak kullanılabilecek bu pullu binekler aynı zamanda bazı bölgelere de giriş imkânı sağlıyor. Dövüş esnasında da destek veren bu faydalı dostların, aktif ve pasif olmak üzere sahip olduğu farklı skillerin yanı sıra oyuncuların da direkt kullanabileceği özel yetenekleri mevcuttur.

Bir diğer kulanım alanı da önemli zanaat kaynaklarının toplanması. Oyuncular ejderhaları çeşitli toplama görevlerinde destekleyebilir ve gerekli malzemeler toplanırken seyahatlerini bu süreçte rahatlıkla sürdürebilir. Her bir ejderhanın sahip olduğu farklı skill ve yetenek sayesinde bu pullu

arkadaşlar eşsiz birer yol arkadaşına dönüşür. Görevlerin yerine getirilmesi veya dövüş esnasında diğer ejderhaların skillerini öğrenmek gibi yetenekler sayesinde bütün alanlarda eğitim alabilir ve kendilerini geliştirebilirler. Bu süreçte karar veren yine oyuncu: Ejderhanın hangi özelliğini ne yönde geliştireceği tamamen size kalmış!

Oyuncuları Auratia'da çok özel karşılaşmalar da bekliyor. Bütün bölge ve zindanlarda nadir bir ejderha ile karşılaşma şansı da mevcut. Özel yeteneklere sahip bu ejderha zor ehlileştirilebilir fakat sıra dışı bir görünüme sahiptir.

Ayrıca bugün itibarı ile bütün oyuncular ve basın mensupları deneyimlerini arkadaşları ve topluluk ile paylaşabilir çünkü Infernum'un gizlilik sözleşmesini resmen sona erdi.

n8cr6.png

Dragons-Prophet.jpg

n8cr6.png

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi :Win XP 32 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci :Pentium 4 2.0GHz ya da Athlon MP 1900+
RAM : 1.5 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı : 10 GB
Ekran kartı :GeForce 6600 GT ya da Radeon HD 3470(+512MB)
DirectX :DX 9
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi :Win XP 32 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci :Celeron E1200 Dual-Core 1.6GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 3600+
RAM : 3 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı : 10 GB
Ekran kartı :GeForce 7800 GT ya da Radeon X800 Pro(+1024MB)
DirectX :DX 9

Çıkış Tarihi:2013′ün 2. Çeyreği

Oyunun Türü:Online/MMO-RPG
İşlediği Tema:Fantastik
Geliştirici Şirket:Runewaker Entertainment
Yayımcı Şirket:Sony Online Entertainment

n8cr6.png

n8cr6.png

İlk bakış

Son düzenleme:
Ben oyunu indirdim ve şuan oynuyorum ilk izlenimlerim gerçekten çok iyi grafikler olsun , skiller olsun adamlar çok iyi yapmış. Oyunda combo sistemide var. Kontrollerde iyi bana kalırsa tek bir sorun var oyunun ingilizce ve diğer yabancı dillerde olması.Fakat yakın zamanda türkçeleştirilcek diye duydum.

Ben oyunu indirdim ve şuan oynuyorum ilk izlenimlerim gerçekten çok iyi grafikler olsun , skiller olsun adamlar çok iyi yapmış. Oyunda combo sistemide var. Kontrollerde iyi bana kalırsa tek bir sorun var oyunun ingilizce ve diğer yabancı dillerde olması.Fakat yakın zamanda türkçeleştirilcek diye duydum.

Aynen Oyunun Türkçe dil paketini çıkarmak için uğraşıyorlar tam anlamıyla bittiği an güncelleme ile birlikde Türkçe dil seçeneğini sunucaklar.

açıkçası oyuna başlamak gibi bir hevesim var ama kontrol sorunundan dolayı başlayasım gelmiyor. şuanlık sadece ilk bakış ve gameplayleri ile yetiniyorum :D

Geri