• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Drakensang Online Rehber Sıkca Sorulan Sorular (S.S.S)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan FastSpy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

FastSpy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
5 Mar 2011
Puanı
128
kakbgo.jpg

Herkese Merhaba;

Drakensang Online Sıkça sorulan sorular.

maxicon1.png

Bineklerle ilgili S.S.S ;

S.S.S=Binek üstündeyken attack yapabilirmiyim;

Cevap=Hayır yapamazsınız yaratıga hasar verebilmeniz için öncelikle binekden inmeniz gerekmektedir.

S.S.S=Binek nasıl elde edebilirim;

Cevap=Gerekli seviye ulaştığınızda, at satıcısından 10 altına Gri, 12 Altına Kahverengi, 12.000 Andermanta Siyah at satın alabilirsiniz.

S.S.S=Üç binek arasından fark nedir;

Cevap=Hiç bir fark bulunmamaktadır şuanlık sadece görüntü :)

S.S.S=Peri asası ve Bineğin hızı beni süper hızlı mı yapacak?

Cevap=Her ikisinin hızı da oyun içinde geçerliridir. Hem peri asası hem de binek kullanırsanız 2 katı hızlı gibi olursunuz.

S.S.S=Binekleri nerelerde kullana biliriz;

Cevap=İstediginiz heryerde binek kullanabilirsiniz.

S.S.S=Binekleri ne kadar süre ile kullanabiliriz? Bir sınırı var mı ?

Cevap=
İ
stediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Sadece yaratıklardan hasar almamaya dikkat ediniz.

maxicon1.png

Premium Modu;

Aylık premium paketi ile artık oyun içerisinde daha fazla avantaja sahip olabileceksiniz.

• Eşyaları yerden otomatik toplama.
  • Envanterde genişletme.
  • Geliştirilmiş ,büyülü ve sıradışı eşyaları ücretsiz açabilme.
  • Ücretsiz seyehat.
  • Bulunduğunuz bölgede ücretsiz dirilme.
  • Günlük görevi ücretsiz değiştirme.
  • Yetenekleri ücretsiz sıfırlama.
  • Günlük bonuslarda özel hediyeler.

• Premium 30 gün sonunda otomatikman sonlandırılır.
    • ● Premium süre gösteriminde ( 0 gün xx saat xx dakika ) hata oluşabilir fakat bu gerçek süreyi etkilemeyecektir.

• ● Premium oyuncular geliştirilmiş,büyülü ve sıradışı eşyaları hakikat kristali ile açmaya kalkarlarsa yine kristal kaybedecekler.

• Premium kullanıcılar geliştirilmiş,büyülü ve sıradışı eşyaları bedava açmak için üzerine sağ tıklamaları yeterlidir.Sadece efsane eşyalar için Hakikat kristali kullanmaları gerekmektedir.
    • Forum Kullanma ve Kurallar

NOT!! Arkadaşlar eklemek istediginiz veya benim yanlış bir bilgi vermişsem lütfen bana bildiriseniz sevinirim.Konu herzaman güncel tutmaya çalışacagım iyi oyunlar herkese.

Geri