• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Drift City Online ( Yeni Version TÜRKLERE AÇIK )

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan WuLLy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

WuLLy

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Kas 2009
Puanı
1
[ACIKLAMA]Herkeze Merhaba; Fark Etdimki Coğu Kişi Drift City Online Oynamak İstiyor Ama İjjİ Türk Iplerine Kapatdi İçin Hayal Kırıklığına Uğruyor. Ama Bizde Çare Tükenmez Sevindirici Haber Drift City Online Severlere. BigPoint Drift City Nin Yasak Koyduğu Ülkeler İçin Drift City EU Oyunu AÇmış. ( Ki Uzun Zamandir Oynanıyor Oyun ve Yabancı Oyuncular Coğunlukla ) Normal Drift City Online den Hıcbır Farkı Yok. Tek Fark Yabanci Oyuncuların Çoğunlukda Olmasi. Ben Oyunu Oynuyor 1 hafta kadar Oldu Hic bir şekilde sorun olmadi tek sorun huv yapacak party Bulamıyorsunuz Crass da Onun ıcınde Turk Oyuncularımıa Ihtıyac duyuyoruz ( Yardım sever pek yabancı Oyuncular yoktur. ) Oyundakı Bazı Türk Arkadaslarımzıda +60 Oldukları İçin Ellerinden Bişi Gelmiyor. Gelelim Oyunun Tanıtımına.
[/ACIKLAMA]
[BILGI]Oyunu Nasıl Oynuycam ?
Oyun Kapanmıştır. <= Yandaki Link Tıklıyarak Resmi Sİtesi Acılcaktır. Buradan Üyelik ALıp Download Kısmından Oyunu İndirip Kurmaniz Yeterlidir.

Oyunda Herhangibi Değişiklik yada Farklılık Varmı ?
Hic Bir Şekilde ijji Drift City Onlineden Farki YOKTUR. Tek Fark BigPoint Olmasıdır.( Eu Drift City Online olarak geciyor orada :grin )
[/BILGI]
[NOT] Oyun El Değiştirmiş Durumdadır.
DNot: Oyunda Çoğunlukla Yabancilar Oldu İçin Yalnızlık çekiyorsunuz ve SIkılmanız Fazla Zaman Almıyor :-[
[/NOT]

Son düzenleme:
ya benim kota sorunum olduğu için indiremiyorum ama elimde drift city nin 1 yıl önceki setup u var o olurmu acaba ??

Sendeki Setup ijji nin Olsa Gerek İjji nin Setuplada Oynamazsın. :( Verdim Sİteden Yeniden İndirmen Lazım

:agla:( demekki oynuyamıycaz:agla:agla ama ismi şöyle driftcity_setup_ 20080521 bu :D

Fazla sevmedim ya youtubedan izledim ama oyun güzele benzemiyor

eVet zevk meselesi bu benim zevkim :) ama oynayan arkadaşlara başarılar :)

oyunu indirdim kurdum açtımda id pw girince 1 saat sonra tekrar deneyin diyor denedimde ne iş girmedi :D server mı kapalı?

ben yeniyim senin verdiğin siteden oyunu nasıl indiricem bi anlatırmısın .....

Geri