• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Drift City Oyun Rehberi(Resimli Anlatım)

PlayStore

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
1
kakbgo.png

56456949ms4.jpg

60775735cm3.jpg

91268340ig2.jpg

94481173wj9.jpg

78657421nj6.jpg

84515592wg2.jpg

16242499ty6.jpg

Evet arkadaşlar başlıktada dediğim gibi online drift oyunu. Anime tarzı grafiklerle süslü , ekran görüntüsü ve videolar acayip gelebilir ama oynaması zevkli.

Oyunda herkesin bildiği birçok araba var sadece isimleri değişiktir.(mini ye maxi, clio ya muse,vipere spyder XD)

Resimlerden grafikler biraz acayip duruyor ama oyunu oynaması oldukça zevkli.

Şu anda oyun yeni açıldığından modifiye parçası çeşitliliğinde sıkıntı var ama kore versiyonunda sadece 100küsür tane jant olduğunu düşünürsek, ijji yede kısa sürede bu parçalar gelecektir. (ayrıca hummer,lincoln gibi araçlarda söylentiler içinde)

Motor parçaları konuunda ise bi sıkıntı yok gayet çeşitlilik var.

OYUNLA İLGİLİ BİLGİLER
1.OYUNA NASIL GİRİLİR, NASIL KARAKTER OLUŞTURULUR VS VS
Oyuna girebilmek için http://drift.ijji.com a girip login oluyorsunuz(1). Daha sonra ortadaki "play live" düğmesine tıklıyorsunuz(2). ilk kez açiyorsanız gelen pencereden "install" i seçin 10mb kadar bi patch yapiyor.
1loginca0.jpg

Burdan sonra drift city launcher açılıyor ve oyun patchini yapıyor. buda tamamlandiktan sonra oyun başlıyor.
---Ben playlive basıyorum bişi olmuyor? diyenler içinde, internet explorer kullanıyorsanız ve oyuna ilkkez girecekseniz. ijji launcher adlı bir eklenti gerekli. yukarıda beliren sarı çubuğa tıklayıp activex denetimini yukle yi secerseniz sorun çözülür. Firefox kullanicilari içinde gelen sayfadan iiji firefox launcheri indirip kurmaları gerekir.

Oyun başladıktan sonra zaten tek olan serveri seçip oyuna giriyoruz.
sr070911141514zw7.jpg

Bu ekrana gelince boş ehliyetlerden birini seçip karakter oluşturma ekranına geçiyoruz.
sr070911141610rr0.jpg

Karakter oluşturma ekranı. isim yazıp "check availability" diyoruz. resim seçip next(enter) diyoruz.
sr070911141645rg5.jpg

Araba seçme ekranı. burada ilk arabamızı ve rengi seçip oyuna başlıyoruz.(birdie veya en sondaki arabayi oneririm)
Bu kırmızılı abla oyun boyunca bize eşlik edecek operator.
sr070911141838mn9.jpg

Girer girmez director green konuşmaya başlıyor ve kamera yolları gösteriyor. önemli bişi yok enterle geçebilirsiniz.

Son düzenleme:
Geri