• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Driverler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Callous
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Callous

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ara 2009
Puanı
12
Bugün w8.1 den geri w7 ye çevirdim bilgisiyarı ve 3 tane donanımı yazılımını bulamadım önceden vardı elimde silince gitti hepsi 64 bit kullanıyorum. Pc im hp g6 2277et hpnin kendi sitesinde yok w8 den sorasına destek veriyor ondan dolayı başka bi yerlerde bulmak lazım şimdiden çokk teşekkür ediyorum.

Resimler ;

Acil bir şekilde yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :)

----------

Bir tek bu bilinmeyen aygıt kaldı onu bulamadım :(

Yeni aldıysanız bilgisayarlrda sadece win8 de çalışan hizmetler bulunur bunlar win7 de çalışmaz. Umalım bunlar o şekilde değildir

driver bulma konusunda driverscanner adlı programı tek geçerim key ise çok kolay bulunuyor google driverscanner key yaz bulursun hemen

Bunların hiç sorunsuz hali vardı zaten elimde + program kullanarak değil direk driverin setupu lazım yedekliyorum w8 de kullansam w7 de kullansam direk kurucam daha rahat oluyor bende w7 nin vardı w8 e geçiyorum diye direk hepsini silmiştim o driver setuplarını şimdi bulamıyorum o son bi tane kaldı diğer 2 sini hallettim.

----------

İntel Management Component Engine Driver miş onun adıda onu buldum da sisteme uygun olanını bulamadım şimdi :D

Geri