• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dslr Foto Makine

Captain Meta

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
110
Forumda dslr makine kullanan baya var gibi Nikon 3100 alma gibi bi fikrim var bayagi arastirdim parasida gayet iyi sonucta profesyonel degiliz bu yeterli olucaktir ve
sizlere uzmanlik sorunuzu soruyorum beyler aranizda kullanan veya bu butcede onerebileceginiz dslr varmi 1200tl mx.

Nikon almanı tavsiye etmem. Nikon makineler Prof. Lenslerle çalışırlar bunlarda genellikle pahalı olur. Canon EF Mount bağlantıya sahip olduğu için çok farklı ve geniş lens kullanabilme aralığına sahiptir. Canon 650D öneririm sana tabi diyosanki beni 10 sene götürsün 70D öneririm.

Benimde ilk secenegim 650D idi ancak nakit alicam malesef o kadar para yok taksit ile alma durumum olsa ilk secenegimdi.

Ben Yıllardır Foroğraf çeken birisiyim zate işimde kamera asistanlığı birbirinden çok farkları yok.İş her zaman objektifde biter özellikle fotoğrafda o yüzden nikon alma diyorum bi'zamandan sonra objektif almak istiyeceksin ve anladığım kadarıyla bütçen kısıtlı nikon makinalarda prof. lens dediğimiz lenslerle çalılışır ve bunlar pahalıdır.Canon ise artık nasıl diyim işin oros..su(afedersiniz) olmuş artık piyasadaki çoğu lensi kabul ediyor.

Ben Yıllardır Foroğraf çeken birisiyim zate işimde kamera asistanlığı birbirinden çok farkları yok.İş her zaman objektifde biter özellikle fotoğrafda o yüzden nikon alma diyorum bi'zamandan sonra objektif almak istiyeceksin ve anladığım kadarıyla bütçen kısıtlı nikon makinalarda prof. lens dediğimiz lenslerle çalılışır ve bunlar pahalıdır.Canon ise artık nasıl diyim işin oros..su(afedersiniz) olmuş artık piyasadaki çoğu lensi kabul ediyor.
Samimi aciklama fikrimi degistiriyor acikcasi ama 1500tl 650d ben bu isi fazla ilerletmeyi planlamiyorum hobi olarak diyim genelde doga manzara bide aile fotolari icin almiskende dslr aliyim diyorum yinede bunu al diyorsan ucuz biryerleri arastirmaya basliycam.

Sirkeci/DoğuBankda bulabilrns istediğin fiyata peşin vericeksen indirimde yapar admlar sana.Büyük teknoloji marketleri genelde kazıktır ama arada cidden iyi indirimler oluyor onlarıda takip et.Bende seniniçin bikaç yere bakıcam bulursam sana özelden yazarım.

Sirkeci/DoğuBankda bulabilrns istediğin fiyata peşin vericeksen indirimde yapar admlar sana.Büyük teknoloji marketleri genelde kazıktır ama arada cidden iyi indirimler oluyor onlarıda takip et.Bende seniniçin bikaç yere bakıcam bulursam sana özelden yazarım.
Gercekten cok iyi olur 1200 nakit var bursadayim mediamarkta 200 tl indirim varmis sanirim teldeyim bakamiyorum bi bilgin varmi?

Nikon 3100 alıcagına canon 650d cok daha iyidir bence canon al :)

Geri