• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

DSLR Fotoğraf Makinesi Almak İsteyenler (Öneri)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ByZero*
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ByZero*

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 Ağu 2009
Puanı
5
Uzun süren araştırmalarım sonucu güzel bir kombin yaptım. Eğer fotoğrafçılığa atılmak isteyen arkadaşlar varsa işlerine yarayabilir :)

Alacağımız ürünler

Canon EOS 1100D 18-55mm // 75-300mm lens (1.400TL)

n0gm4.png

Kingston 8 GB Class 4 SDHC Hafıza Kartı SD4/8GB (13TL)

KINGSTON-8GB-CLASS-4-SDHC-HAFIZA-KARTI__77451338_0.jpg

Tiffen 58mm UV Filtre (30TL)

tiffen-filtre-58-mm-uv-480-1.jpg

Lowepro Nova 140 Aw Dijital Foto. Taşıma Çantası Siyah (100TL)

n0grs.jpg

TOTAL : 1.543TL

Önerilerinizi, sorularınızı konu altından bildirebilirsiniz.

bi lens ekleyince 300 400 lira artmıyoki o lenside sonra alırsın nolcak :D

O çanta yerine bunu öneriyorum.

100 liraya çanta mı olur :D 100 liraya ben kendime fotoğraf makinesi yaparım :D

Kardeşim eğer azcık daha para koyabiliyosan direk eos 550 d al o daha iyi iki lensi napıcan 75-300 video çekmek için diye biliyodum ben yanlış hatırlamıyosam sen fotoğrafla ilgileniceksin sanırsam bence 550d almak daha mantıklı gibi geliyo bana bende alıcam japon malının gelmesini bekliyorum :)

bi lens ekleyince 300 400 lira artmıyoki o lenside sonra alırsın nolcak :D

Bakış açısına göre değişir tabi :D

O çanta yerine bunu öneriyorum.

100 liraya çanta mı olur :D 100 liraya ben kendime fotoğraf makinesi yaparım :D

Hacı ne dersen de eğer bi parçaya 1.500 lira veriyosam 100 lira da korumak için gözümü kırpmadan veririm :D Yolda bulmuyoruz yani parayı :D Biyeri çizilse içi yanar adamın :D

Kardeşim eğer azcık daha para koyabiliyosan direk eos 550 d al o daha iyi iki lensi napıcan 75-300 video çekmek için diye biliyodum ben yanlış hatırlamıyosam sen fotoğrafla ilgileniceksin sanırsam bence 550d almak daha mantıklı gibi geliyo bana bende alıcam japon malının gelmesini bekliyorum :)

Çok araştırdım en mâkul fiyata bu kombini yaptım. Kişiye göre güzel kombinler yapılabilir aslında çok uygun fiyatlara makineler var ama bütçemiz bu :)

Geri