• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dualarınızı Eksik etmeyin

ShockWave

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2011
Puanı
37
YGS sınavına sayılı saatler ve dakikalar kaldı bende heycandan ölmek üzereyim giren girmeyen herkes duacı olsun şunu bi atlatalım çok değil 200 - 230 arası bısey almak ıstıyorum dersandede alıyodum denemelerde ama oda düştü gittikçe 180 zor alıyorum umarım herşey çok güzel olur herkes umdugunu bulur hayırlı akşamlar dualarını eksik etmeyin :)

Bende bi 300 yapayım yeter diyorum hadi hayırlısı daha fazla yaptığım olmuştu sınavlarda ama LYS'ye bakıcaz artık

YGS sınavına sayılı saatler ve dakikalar kaldı bende heycandan ölmek üzereyim giren girmeyen herkes duacı olsun şunu bi atlatalım çok değil 200 - 230 arası bısey almak ıstıyorum dersandede alıyodum denemelerde ama oda düştü gittikçe 180 zor alıyorum umarım herşey çok güzel olur herkes umdugunu bulur hayırlı akşamlar dualarını eksik etmeyin :)
Aynı bendensin sende. 220 - 230 yetiyor banada. Denemelerdede gittikçe düşüş oldu son denemelerde normalde 240 - 230 alabiliyordum.

Geri