• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dualarınızı esirgemeyin arkadaşlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Allies*
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Allies*

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Eyl 2011
Puanı
20
Arkadaşlar halamın eşi yani eniştem şu anda skolyoz hastası ayakta zor duruyor bütün aile onu çok seviyoruz çok bişey istemiyorum arkadaşlar sadece dua edin ameliyatın güzel geçmesi için. Teşekkürler.

Allah-u Teala (c.c) Acil şifalar versin inş. Allah kolaylık versin. İnş dua etmeye çalışacağım kardeşim, Hayırlı akşamlar.

Allah katında geri çevrilmeyecek dualardan biride bir kulun başka bir kula onun haberi olmadan dua etmesidir.
Hakkında ne hayırlısıysa olsun. Allah en iyisini bilir hakkında.

Dua bilinmez arkadaşlar insan içinden gelerek dua eder, sizin o bilmiyorum dedikleriniz sure.
Allah acil şifalar versin inşallah.

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim 1 ay içinde ameliyata girecek inşallah iyi geçer. İyi günler.

"Sabır, acı bir olayın yaptığı sarsıntıya karşı ilk anda gösterilen tahammüldür" sözüyle bir felaketle ilk karşılaştığı zamandaki sabrın önemi vurgulanmış.Sabrın sonu selâmettir.Allah acil şifalar versin.

Geri