• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Düğün Dernek (2013)

Baykaahkahaa

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 Kas 2012
Puanı
32

BKM'nin önümüzdeki dönem izleyiciyle buluşturacağı iddialı projelerinden biri olan Düğün Dernek'in çekimleri yaz sezonunda gerçekleşecek. Çekimleri Sivas'ta yapılacak olan komedi filmini, televizyon sektörünün başarılı yapımlarından biri olan İşler Güçler dizisinin yönetmeni Selçuk Aydemir yazıp yönetecek. Başrolleri ise aynı dizide yer alan Ahmet Kural ve Murat Cemcir paylaşırken, ikiliye Binnur Kaya eşlik edecek. 6 Aralık 2013'te Vizyona Girecek.

Şahsen filme gittim ve çok iyi bugün ikinciye gittim hatta hala gitmediyseniz çok şey kaçırdınız benden söylemesi kesin gidin yani :D

-Olm ağzumda cuvara var :D

+Bu bayram ne kesiyosunuz evladım
-Garı gız :D

Süperdi ya dün gittim gerçekten harikaydı :D

Bir Sivaslı olarak gerçekten harika bir film yapmışlar şahane hele oyuncuların replikleri performansları harika :D

Geri