• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dün Akşam Rüyamda ...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ZACA

Aganigi Naganigi
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eyl 2011
Puanı
440
12_The_American_Dream.png

Bu konu altında rüyalarınızı anlatabilir , muhabbet edebilirsiniz. (Ahlak ve topluluk kurallarına uygun olmak şartıyla.)

Son 2 gündür rüyamda[TOOLTIP=PARTY HARD.] pek iyi şeyler görmüyorum.[/TOOLTIP]

Ne kadar uzun süredir rüya görmediğimi hatırlamış oldum böylece. :)

Bir ara rüyamda bana ayin yapıyorlardı. Uyandığımda çok korkmuştum.

Dün değil ama uzun süre önce gördüğüm bir rüyamda uçuyordum ve elektirik direkleriyle sohbet ediyordum :haha

Yerkabuğu yarılıyordu altından lavlar çıkıyordu.Bende yarılan kısımların üzerinde en iyi arkadaşım ile dengede durmaya çalışıyordum.

Bu aralar rüyalarımın sonunda bir yerlerden uçuyorum.Uyur gezer olsaydım 5.kattan aşağıya doğru gitmiştim her halde ^^

Gecen geçe rüyamda arkadaşlarla arkadaş dediğime bakmayın hamamböcekleri karafatmalarla maç yapıyoduk hamam böcekleri neymar gibi çalım atıyodu :pff::drym:

Geri